پاسخ مدیرعامل فلایتیو به اتهام ارزان‌فروشی سایت‌های فروش بلیط هواپیما

درخواست ارائه مستندات در حضور خبرنگاران؛

0

ساسان نایب: «اینجانب به عنوان مدیرعامل یک آژانس 52 ساله و وب‌سایت فلایتیو، دعوت آقای مرحمت اله رفیعی برای مناظره به عنوان یک وب‌سایت موفق ایرانی در ارائه خدمات گردشگری را پذیرفته و از ایشان می‌خواهم در حضور خبرنگاران به ارائه مستندات خود بپردازند.»

خبری که از روز گذشته در رسانه‌های مختلف به خصوص خبرگزاری‌های آنلاین منتشر شد با این مضمون که رئیس انجمن صنفی دفاتر مسافرتی ایران می‌گوید که برخی وب‌سایت‌های ارائه‌کننده خدمات فروش بلیط هواپیما با ارزان فروشی خود باعث جمع شدن بسیاری از آژانس‌های مسافرتی شده‌اند و از طرفی این شرکت‌ها را به مناظره در حضور خبرنگاران دعوت می‌کند.

در ادامه ساسان نایب، مدیر عامل فلایتیو یکی از معتبرترین سایت‌های فروش بلیط هواپیما در ایران، به این صورت به موارد مطرح شده پاسخ می‌دهد.

ارزان فروشی به هیچ وجه جرم نیست

پاسخ کاملا روشن است. قیمت‌گذاری پروازها توسط خطوط هوایی صورت می‌گیرد و عاملین فروش دارای درآمد 3 الی 9 درصدی از فروش پروازها هستند؛ فلایتیو بخشی از درآمد خود را برای رفاه حال مسافران به آنها برمی‌گرداند. این بازگشت درآمد در سایه تضمین بهترین قیمت به اشکال گوناگونی چون ارائه پشتیبانی 24 ساعته، استرداد آنی وجه و خدمات متنوع دیگر با کیفیت بسیار بالا صورت می‌پذیرد. ما در فلایتیو همواره به رقابت سالم فکر کرده‌ایم و هرگز قصد حذف کردن رقیبی را نداشته و نخواهیم داشت. چرا که اعتقاد داریم بازار گردشگری ایران بسیار بزرگ است و تمام رقبا می‌توانند از آن سهم داشته باشند و اتفاقا وجود رقبا باعث افزایش کیفیت خدمات در بازار گردشگری شده و در نهایت به نفع مشتریان خواهد بود.

ایده فلایتیو از یک آژانس سنتی شکل گرفته است

نکته جالب دیگری که باید به آن توجه کرد این است که فلایتیو، خود از دل یک آژانس مسافرتی که در سال 1345 تاسیس شده و بیش از نیم قرن سابقه در حوزه گردشگری دارد بیرون آمده است. بنابراین هیچ‌گاه خود را جدا از این صنف ندیده و با رعایت اصول اخلاقی و کسب‌وکار سالم و با تکیه بر توانمندی‌های نیروهای نخبه و متخصص خود اقدام به ارائه خدمات آنلاین به نام فلایتیو کرده و تاکنون برای بیش از 150 نفر ایجاد اشتغال نموده است. فلایتیو همواره پیرو قوانین وضع شده بوده و خواهد بود.

سخن پایانی

اینجانب به عنوان مدیرعامل یک آژانس 52 ساله و وب‌سایت فلایتیو، دعوت آقای مرحمت اله رفیعی برای مناظره به عنوان یک وب‌سایت موفق ایرانی در ارائه خدمات گردشگری را پذیرفته و از ایشان می‌خواهم در حضور خبرنگاران به ارائه مستندات خود بپردازند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.