وزیر ارتباطات: تپسی در فرابورس عرضه خواهد شد

0

وزیر ارتباطات از عملی شدن وعده ورود استارتاپ‌ها به بازار سرمایه خبر داد. به گفته وی با پیگیری‌های انجام شده، سرانجام استارتاپ تپسی مجوز ورود به بازار سرمایه را دریافت کرده است

به گزارش شنبه پرس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، «عیسی زارع‌پور» با بیان اینکه در آستانه صدمین روز استقرار دولت نام نخستین استارتاپ ایرانی بر تابلوی فرابورس نقش خواهد بست، گفت: «دولت سیزدهم به وعده ورود استارتاپ‌ها به بازار سرمایه جامه عمل پوشاند و شرکت تپسی نخستین شرکتی خواهد بود که نام آن بر تابلوی فرابورس نقش خواهد بست.»

بر اساس این گزارش با پیگیری‌های وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقتصاد و دارایی، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری و ریاست سازمان بورس، سرانجام استارتاپ تپسی مجوز ورود به بازار سرمایه را دریافت کرده است.

حال به نظر می‌رسد در هفته‌های آتی با نقش بستن نام شرکت تپسی در تابلوی فرابورس، عملا سد ورود استارتاپ‌ها به بازار سرمایه شکسته خواهد شد و انتظار می‌رود موج تازه‌ای از ورود شرکت‌های فناورپایه به این بازار برای تامین مالی بیشتر و در نتیجه بزرگ‌تر شدن سایز بازارهای مرتبط به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و توسعه اقتصاد دیجیتال به راه افتد.

این خبر در حالی اعلام شده است که تپسی در دی ماه سال گذشته، پذیرش قطعی در بازار دوم فرابورس را اخذ کرده بود. اما اکنون و با گذشت نزدیک به ۱۱ ماه خبر از قطعی شدن این استارتاپ در بورس از سوی وزیر ارتباطات اعلام شده است.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.