وزارت ارتباطات و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) تفاهم نامه همکاری امضا کردند

0

محمدجواد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در ادامه دیدارهای فشرده خود با مقامات سازمان ملل متحد در وین با مدیرکل یونیدو، لی یونگ تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش خبرگزاری شنبه پرس  محمدجواد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در ادامه دیدارهای فشرده خود با مقامات سازمان ملل متحد در وین با مدیرکل یونیدو، لی یونگ تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

آذری جهرمی و هیات کارشناسی وزارت ارتباطات بعداز ظهر جمعه با حضور در مقر اروپایی سازمان ملل واقع در وین با لی یونگ و هیئت کارشناسی یونیدو درباره زمینه های مشترک همکاری دیدار و گفتگو کردند. دو طرف در این دیدار متن تفاهم نامه ای را که پیش از این توسط کارشناسان تهیه شده بود به امضا رساندند.

جهرمی در این خصوص در اینستاگرام شخصی خود نوشت: «برای اشتغال بیشتر جوانان و خلق اقتصاد بزرگتر، استارتاپ‌ها نیاز به بازار بزرگتر دارند، بازار بزرگتر با دسترسی به بازار جهانی فراهم می‌شود.

امروز در وین با رییس سازمان توسعه صنعتی ملل متحد درباره فراهم آوری زیرساخت‌های توسعه صادرات نرم افزاری ایران، یک بیانیه مشترک امضا کردیم و همکاری نزدیکی را آغاز نمودیم. صبح امروز نیز در دیدار با رییس برنامه فضایی ملل متحد، در سه محور مهم که باعث ارتقای جایگاه علمی ایران در استفاده از خدمات فضایی خواهد شد، توافق کردیم.»

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.