همکاری اسمارت‌آپ با صندوق توسعه فناوری‌های نوین آغاز شد

0

شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه اسمارت‌آپ ونچرز همکاری خود را با صندوق توسعه فناوری‌های نوین آغاز کرد. اسمارت‌آپ ونچرز هدف از شراکت تازه‌ خود با «صندوق توسعه فناوری‌های نوین» را  رشد و توسعه ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری عنوان کرده است.

به گزارش شنبه‌پرس، اسمارت‌آپ ونچرز در سه سال فعالیت پیوسته و متمرکزش در حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر در استارتاپ‌های مختلف سرمایه‌گذاری کرده و به ارائه خدمات منتورینگ برای استارتاپ‌ها پرداخته است. استارتاپ‌هایی نظیر کرفس، گهواره، همراه مکانیک و کمدا در پورتفوی این صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه هستند.

دکتر باقری، رئیس هیات مدیره اسمارت‌آپ ونچرز در رابطه با همکاری با صندوق توسعه فناوری‌های نوین گفت: «ما تنها سرمایه نمی‌خواستیم و به دنبال یافتن یک شریک استراتژیک بودیم. از بین گزینه‌های مختلف، پتانسیل‌های همکاری چه از نظر فرهنگ سازمانی و چه از نظر زمینه‌های توسعه همکاری با صندوق توسعه فناوری‌های نوین را مناسب‌تر دیدیم.»

صندوق توسعه فناوریی‌ها‌ی نوین، از جمله صندوق‌های غیردولتی پژوهش و فناوری است که به منظور ایجاد زمینه‌های مشارکت و سرمایه گذاری بخش غیردولتی و حمایت از فعالیتهای کارآفرینان و همچنین ارائه خدمات مالی به کارآفرینان و نوآوران با حمایت دولت و پارک فناوری پردیس ایجاد شده‌است.

دکتر میرامینی، مدیرعامل صندوق توسعه تکنولوژی‌های نوین، درباره این همکاری گفت: «اسمارت‌آپ با داشتن تیم حرفه‌ای خود و دانش پیاده‌سازی مدل‌های موفق در رشد دادن استارتاپ‌ها، شریک قدرتمندی برای ما در اکوسیستم استارتاپی خواهد بود.»

دکتر میرامینی با اشاره به توانایی‌های صندوق در فراهم کردن خدمات مالی متنوع به استارتاپ‌ها همچون انواع وام‌ها، بیمه‌نامه‌، ضمانت‌نامه‌ها، خدمات تخصصی به استارتاپ‌ها برای کسب آمادگی ورود به بورس خاطر نشان کرد از این پس استارتاپ‌هایی که به اسمارت‌آپ می‌پیوندند می‌توانند از خدمات صندوق بهره‌مند شوند.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.