همکاران سیستم روی چه استارتاپ‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کند؟

مهدی امیری مدیرعامل همکاران سیستم توضیح داد

0

همکاران سیستم به دنبال استارتاپ‌هایی است که چرخه‌ کسب‌وکار این شرکت را کامل کنند. ما سال گذشته بیش از ۲۰ استارتاپ را ارزیابی کرده‌ایم. اما تعداد شرکت‌هایی که فناوری‌محور و مکمل خطوط محصولی همکاران سیستم باشند، محدود هستند.

مهدی امیری مدیرعامل  همکاران سیستم در خصوص زمینه‌های موردعلاقه این شرکت برای سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌ها گفت: «همکاران سیستم به دنبال استارتاپ‌هایی است که چرخه‌ کسب‌وکار این شرکت را کامل کنند. ما سال گذشته بیش از ۲۰ استارتاپ را ارزیابی کرده‌ایم. اما تعداد شرکت‌هایی که فناوری‌محور و مکمل خطوط محصولی همکاران سیستم باشند، محدود هستند. ما معتقدیم همکاران سیستم در این زمینه جوان است و باید به یادگیری و شناخت بازار بپردازد. رویکرد ما در سال ۹۷ هم بر همین نکته استوار خواهد بود.»

به گزارش شنبه‌پرس امیری اصلی‌ترین فعالیت‌های شرکت همکاران سیستم که می‌تواند موردتوجه استارتاپ‌ها هم قرار بگیرد را شامل «ارائه‌‌ی راهکارهای نرم‌افزاری برای سازمان‌های متوسط و بزرگ در صنایع مادر، تولیدی، خدماتی و بازرگانی؛ با محصول راهکاران (ERP+BI+BPM Tools)»، «ارائه‌‌ راهکاران بر بستر ابر« ( ERP On the Cloud) « ارائه‌‌ راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب‌وکارهای کوچک»، «ارائه راهکارهای نرم‌افزاری برای اصناف»، «ارائه راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی؛ محصول بخش عمومی»، «ارائه‌ راهکار اتوماسیون اداری تحت‌وب» و «ارائه‌ خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری» عنوان می‌کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.