همراه با فین‌استارز 2018/ راه‌حلی برای مشکل دریافت و پرداخت با خارج از کشور

گفتگو با امیرحسین راد

0

فین‌استارز فرصت بسیار خوبی است تا استارتاپ‌های مالی با هزینه کم بتوانند خود را معرفی کرده و شناخته شوند. علاوه بر این، امکانی است تا با سرمایه‌گذارها آشنا شده و موفق به جذب سرمایه شوند.

نوبیتکس بازار مبادله چهار ارز دیجیتال آنهم به ریال است. این تعریفی است که امیرحسین راد، که ترجیح می‌دهد سمت خود را سرپرست تیم بیان کند، از استارتاپ‌شان ارائه می‌دهد. در ادامه گفت‌وگوهای شنبه‌پرس با استارتاپ‌های حاضر در نمایشگاه فین‌استارز 2018 گپی هم با نوبیتکس زده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، راد در رابطه با نمایشگاه فین‌استارز می‌گوید: «فرصت بسیار خوبی است تا استارتاپ‌های مالی با هزینه کم بتوانند خود را معرفی کرده و شناخته شوند. علاوه بر این، امکانی است تا با سرمایه‌گذارها آشنا شده و موفق به جذب سرمایه شوند.»

نوبیتکس تنها تجربه یک نمایشگاه قبل از فین‌استارز 2018 را در اسفندماه 96 داشته است؛ راد از تجربه قبلی این استارتاپ از نمایشگاه می‌گوید: «تجربه قبلی ما در اصل شرکت در نمایشگاه جنبی که در جشن یک‌سالگی تیوان برگزار شد بود. نتیجه شرکت در آن نمایشگاه برای ما، افزایش تعداد یوزرهای سایت بود. علاوه بر آن پوشش خبری و رسانه‌ای آن رویداد باعث شد تا در بین فعالین اکوسیستم بیشتر شناخته شویم. ما با چند سرمایه‌گذار در آن نمایشگاه آشنا شده و صحبت‌های اولیه را انجام دادیم و با یکی از آنها در حال ادامه مسیر جذب سرمایه هستیم.»

سرپرست تیم نوبیتکس از نحوه آشنایی با فین‌استارز می‌گوید: «به صورت کاملا اتفاقی و توسط یکی دیگر از تیم‌هایی که داوطلب شرکت در این نمایشگاه بودند، مطلع شدیم که اتفاقا آن تیم موفق به حضور نشد و ما پذیرفته شدیم.»

راد درخواستی دارد و آن را به این صورت بیان می‌کند: «ما با توجه به علاقمندی مهندس جهرمی و دکتر ستاری و مساعدت‌هایی که در این زمینه می‌کنند امیدوارم مشکلات قوانین و مجوزها در زمینه مبادلات ارزهای دیجیتال هرچه سریعتر برطرف شود.» در ادامه راد اشاره می‌کند راه‌افتادن این شیوه مبادلات، برای کسب‌وکارهایی که مشتریان خارجی دارند یا افرادی که به صورت فریلنس برای شرکت‌های خارجی کار می‌کنند، بسیار کاربردی خواهد بود که چنین واحدهایی از آنها دریافت کنند و با ریال داخل کشور، مبادله انجام دهند و به پول خود برسند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.