همایش بزرگ کوچینگ در تاریخ 4 بهمن در سالن رایزن برگزار شد

0

همایش بزرگ کوچینگ که تحولی نوین در رهبری کسب‌وکار به شمار می‌رود، با حضور علی مس‌چی، احمد روستا و حمید امامی در چهارم بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شد.

در این همایش، علی مس‌چی و حمید امامی درباره سرفصل‌های کوچینگ صحبت کردند و احمد روستا نیز به موضوع بازاریابی نوین پرداخت.

احمد روستا، در همایش کوچینگ، درباره راهبردها و راهکارهای بازاریابی در شرایط دشوار صحبت کرد. به زعم این سخنران، یک بازاریاب حرفه‌ای، راه‌یاب، چاره‌یاب و فرصت‌یاب است و باید شکارچی فرصت‌ها و صیاد لحظه‌ها در اقیانوس رقابت و نیازها باشد.

احمد روستا

روستا با پرداختن به این موضوع که بازاریابی در شرایط دشوار چگونه است، سه سؤال اصلی را مطرح کرد:

  • چرا گروهی از مشتریان از ما می‌خرند؟
  • چرا گروهی از مشتریان از ما نمی‌خرند؟
  • چرا گروهی از مشتریان از رقبای ما می‌خرند؟
  • چه کنیم تا خریداران بیشتر از ما بخرند؟

روستا در ادامه سخنرانی خود در همایش کوچینگ، رویکردها و راهکارهای بازاریابی در شرایط فروش را تحت عنوان‌های بازاریابی گذار، بازاریابی تهاجمی، بازاریابی ناشناخته‌ها، بازاریابی سودمند، بازاریابی تقاضای پنهان، بازاریابی چند‌سطحی، بازاریابی الکترونیک، بازاریابی حرفه‌ای و … توضیح داد.

علی مس‌چی نیز به عنوان برگزارکننده و یکی دیگر از سخنران همایش کوچینگ حاضر بود. او در سخنرانی خود به عوامل شکست کسب‌وکارها و مهارت‌های برتر در سال 2020 پرداخت.

همایش کوچینگ

مس‌چی بیزینس کوچینگ را یک ابزار قدرتمند در رشد و پیشرفت کسب‌وکار و توسعه فردی دانست. به گفته او، بیزینس کوچینگ برخلاف تمامی راهکارهای حاضر و آماده موفقیت در چند مرحله، منحصرا بر روی شرایط منحصربه‌فرد کسب‌وکارها تمرکز دارد.

این سخنران، در ادامه، بیزینس کوچینگ را اینگونه تعریف کرد: یک رابطه خلاقانه و پویا میان کوچ و صاحب کسب‌وکار یا اعضای تیم او است. نتیجه چنین رابطه‌ای رسیدن به اهداف سازمانی، بهبود عملکرد و دستیابی به نتایج قابل ارزیابی است.

مس‌چی در ادامه افزود که بیزینس کوچینگ کمک می‌کند تا محیطی ایده‌آل برای رشد کارکنان فراهم شود، مناسب‌ترین افراد استخدام شوند، بتوان نقشه راه موفقیت را ترسیم و موانع را شناسایی کرد و در نهایت باورهای بازدارنده را کنار گذاشت.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.