نمایشگاه آنلاین استخدام و کارآموزی صدف برگزار می‌شود

0

ششمین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام صدف با هدف ارائه فرصت‌های شغلی و کارآموزی شرکت‌های دانش‌بنیان‌، فناور، استارتاپ‌ها و شرکت‌های صنعتی، از 6 الی 12 آذر 1400 برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس، ششمین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام صدف در چهار استان تهران، البرز، اصفهان و یزد برگزار می‌شود.

در پنج دوره برگزار شده تا کنون بیش از 800 شرکت حضور داشتند و بیش از 5 هزار و 500 جایگاه شغلی و کارآموزی از طرف شرکت‌ها ثبت شده است. همچنین بیش از 80 هزار کارجو از این نمایشگاه‌ها بازدید داشتند و بیش از 3 هزار و 500  رزومه از طرف کارجویان برای فرصت‌های تعریف‌شده ارسال شد و نتیجه آن استخدام بیش از 500 نفر در شرکت‌ها بود.

از برنامه‌های ویژه در نظر گرفته شده برای ششمین نمایشگاه استخدام و کارآموزی صدف، می‌توان به امکان ویژه‌‌سازی غرفه‌های آنلاین شرکت‌ها با بارگذاری تصاویر و ویدئوها، امکان گفتگوی آنلاین کارفرمایان با کارجویان به‌صورت تصویری، برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه مدیران منابع انسانی شرکت‌ها و… اشاره کرد.

در این دوره شرکت‌های پارک فناوری پردیس و دانش‌بنیان می‌توانند از خدمات نمایشگاه با تخفیف ویژه استفاده کنند.

کارفرمایان می‌توانند برای جذب سرمایه‌های انسانی و استعدادهای برتر دانشگاه‌ها تا 5 آذرماه از طریق سایت نمایشگاه کار به نشانی daneshkar.net اقدام نمایند.

گفتنی است همواره یکی از دغدغه‌های دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، گذراندن دوره کارآموزی و یافتن شغل مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی است. از سوی دیگر، یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین مشکلات صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان، جذب نیروی انسانی توانمند می‌باشد.

یکی از روش‌های پُر کردن این خلأ که در بسیاری از کشورهای دنیا معمول است، برگزاری نمایشگاه‌های کار و کارآموزی به‌منظور ملاقات و ارتباط مستقیم کارفرما و کارجو در راستای شناخت و ارزیابی از یکدیگر می‌باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.