نشست تخصصی مدیران و فعالین اکوسیستم کارآفرینی استان کرمانشاه برگزار شد

0

نشست تخصصی مدیران و فعالین اکوسیستم کارآفرینی استان کرمانشاه جهت بررسی چالش ها و فرصت های نوین در کسب و کار در زیست بوم استارتاپی استان با حضور سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی،کاشفی رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه و مدیران سازمانهای دولتی و خصوصی توسط شتابدهنده کارآفرینی تیک برگزار شد.

در این نشست صمیمی که با هدف تبادل نظر و تشریح مشکلات و دغدغه های استارت آپ های فعال حوزه مجازی برگزار شد، هریک از مدیران استارآپ‌ها به بیان مشکلات و راهکارهای احتمالی  رفع آنها پرداختند.

در ابتدای این نشست راحله میلادی مدیر شتاب دهنده “تیک” با بیان اینکه “تیک” اولین شتاب دهنده ای بود که حمایت از استارت آپ ها در خارج از پایتخت را شروع کرد اما متاسفانه بستر و زیرساخت ها برای توسعه استارت آپ ها در سالهای گذشته در استان فراهم نبوده و شرکت ها در این حوزه رشدی که باید نداشتند ، تاکید کرد گذشته را باید کنار بگذاریم و حالا وقت آن نیست که به دنبال پیدا کردن مقصر باشیم و باید تمام همت خود را بر ایجاد بستر و فعالیت استارآپ ها بگذاریم.

مدیر شتاب دهنده تیک تصریح کرد: هدف ما از این نشست هم همین است که همه با همفکری و همکاری هم بتوانیم اتفاقات خوبی را در زیست بوم کارآفرینی استان رقم بزنیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.