مردم بیشتر به استارتاپ‌های تهرانی اعتماد دارند تا شهرستانی!

بهنام رجبی‌فر، بنیان‌گذار تارینو:

0

«مردم در شهرستان‌ها تنها به استارتاپ‌های تهرانی اعتماد دارند و جوانان شهرستانی در راه‌اندازی استارتاپ باید با این چالش بزرگ مبارزه کنند.»

بهنام رجبی‌فر، بنیان‌گذار استارتاپ تارینو در گفت‌وگو با شنبه‌پرس با گلایه از بی‌اعتمادی مخاطبان شهرستانی به استارتاپ‌ها گفت: «مردم در شهرستان‌ها تنها به استارتاپ‌های تهرانی اعتماد دارند و جوانان شهرستانی در راه‌اندازی استارتاپ باید با این چالش بزرگ مبارزه کنند.» رجبی‌فر راهکار تارینو برای غلبه بر این مشکل را ارائه خدمات رایگان موقت عنوان کرد و افزود: «در تارینو یک سرویس 30 روزه رایگان تعریف کرده‌ایم که نتایج خیلی خوبی برای ما داشته است. چراکه اکثر کاربرانی که از این سرویس استفاده کرده‌اند تبیدل به مشتری تارینو شده‌اند.»

بنیان‌گذار تارینو که استارتاپی در زمینه ارائه خدمات میزبانی وب  در شهر دزفول است با ابراز رضایت از روند رشد این استارتاپ گفت در یک سال گذشته با رشد صددرصدی مشتریان خود مواجه بوده‌اند. همچنین سه نفر جدید به تیم تارینو اضافه شده و تعداد شاغلان این کسب‌وکار اینترنتی، به 7 نفر رسیده است. به گفته رجبی‌فر این روزها در حال مذاکره برای جذب سرمایه‌گذار هستند که بنا به روند مثبت مذاکرات به نظر می‌رسد تارینو به زودی جذب سرمایه داشته باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.