لینک‌توپی؛ پرداخت آنلاین برای کسب‌وکارهای آفلاین

گفتگویی با هومن نوریان، مدیرعامل استارتاپ لینک‌‌توپی

0

استارتاپ لینک‌توپی در اصل یک محصول حسابداری نیست بلکه یک محصول دفترداری است. به این نرم‌افزار امکان ارائه لینک پرداخت از داخل برنامه داده شده است. به این معنا که یک کسب‌وکار آفلاین، می‌تواند یک درگاه پرداخت آنلاین داشته باشد.

«لینک‌‌توپی فقط یک درگاه پرداخت نیست، یک اپلیکیشن دسکتاپی به نام آسانا دارد و یک نرم‌افزار فروشگاهی.» این تعریفی است که هومن نوریان، مدیرعامل استارتاپ لینک‌‌تو‌پی، از محصول‌شان ارائه می‌دهد. «محصول ما در اصل یک محصول حسابداری نیست بلکه یک محصول دفترداری است. به این نرم‌افزار امکان ارائه لینک پرداخت از داخل برنامه داده شده است. به این معنا که یک کسب‌وکار آفلاین، می‌تواند یک درگاه پرداخت آنلاین داشته باشد. ما از طریق شرکت سداد توانستیم این امکان را داشته باشیم که برای هر شخص، یک ترمینال ایجاد کنیم. در اصل ما پذیرنده سداد هستیم و به هر تعدادی که بخواهیم ترمینال پرداخت برایمان ایجاد می‌شود.»

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، نوریان می‌گوید: «ما به کسب‌وکارهای آنلاین سرویس ارائه نمی‌دهیم. حوزه فعالیت ما، کسب‌وکارهایی است که فروش روزانه دارند و بستری برای دریافت نیاز دارند.» او در رابطه با خدماتی که لینک‌‌توپی ارائه می‌دهد هم می‌گوید: «در این زمینه، استارتاپ‌هایی که چنین فعالیت‌هایی انجام می‌دهند، تنها قادر به ارائه این مورد هستند که اطلاع دهند چه کسی مبلغ را پرداخت کرده است. در حالی‌که این سیستم، از زمان صدور فاکتور تا ثبت سند را به صورت مکانیزه و کامل ارائه می‌دهد. تمام مراحل روند پیشرفت صدور تا دریافت مبلغ فاکتور، به صورت پیامک برای مشتری ارسال و توسط نرم‌افزار در سیستم فروشنده ثبت می‌شود.»

به گفته نوریان، لینک‌‌توپی محصول یک استارتاپ با 7نفر نیروی ثابت است که در 29 اسفندماه 96، از آن رونمایی شده است. او ادامه می‌دهد: «در حال حاضر هم به دنبال جذب سرمایه‌ هستیم، هم معرفی و شناخته شدن محصول.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.