آغاز ثبت‌نام فین‌استارز 2018

از طریق سایت finstars.ir تا 12 اسفندماه ادامه خواهد داشت

0

فین‌استارز 2018 در تاریخ 27 تا 30 فرودین‌ماه سال 97 در طبقه فوقانی سالن 41 نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه توسط فرابورس برگزار خواهد شد.

سومین رویداد فین‌استارز با نام فین‌استارز 2018، فروردین ماه سال آینده در جریان یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برگزار خواهد شد. مخاطبان این برنامه شتاب‌دهنده‌های فین‌تکی، شرکت‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه، تیم‌ها و استارتاپ‌های فین‌تک، مربیان و مشاوران و … خواهند بود. نام‌نویسی در این رویداد از طریق سایت finstars.ir انجام می‌شود و تا 12 اسفندماه 1396 ادامه خواهد داشت.

در این برنامه از موفقیت و تجربه تیم‌های حاضر در رویداد فین‌استارز 2016 و 2017 و مهم‌ترین برنامه‌های توسعه‌ای شرکت‌های حوزه فین‌تک همچنین چالش‌های مقرراتی و اجرایی حوزه فین‌تک و موضوعات روز تکنولوژی مالی صحبت می‌شود. این صحبت‌ها در قالب سخنرانی‌ها و پنل‌های تخصصی خواهد بود. همچنین نشست‌های همفکری با شتاب‌دهنده‌های فین‌تک، شرکت‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه، تیم‌ها و استارتاپ‌ها، مریبان و مشاوران، هلدینگ‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود.

یکی از بخش‌های فین‌استارز 2018، مسابقه‌ جذب سرمایه است. به این ترتیب که بخشی از نیازهای فناورانه بازارهای مالی در این برنامه مطرح می‌شود و ایده‌هایی که برای رفع این نیازها مطرح می‌شوند، امکان درخواست مربی و جذب سرمایه می‌توانند داشته باشند. در این رویداد برای استارتاپ‌های شرکت‌کننده، امکان ارتباط با سکوهای تامین مالی جمعی (Crowd Funding Platform) و ارتباط مستقیم با سرمایه‌گذاران عمومی و خصوصی فراهم است.

فین‌استارز 2018 توسط شرکت فرابورس ایران و با هدف اتصال سرمایه‌گذاران به سرمایه‌پذیران از طریق ایجاد بستر ارتباطی میان بازیگران مختلف حوزه تکنولوژی‌های مالی برگزار می‌شود.

فین‌استارز 2018 در تاریخ 27 تا 30 فرودین‌ماه سال 97 در طبقه فوقانی سالن 41 نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه توسط فرابورس برگزار خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.