فیروزه پلت، خدمات مالی برای استارتاپ‌ها

صندوق سرمایه گذاری فیروزه؛

0

رویداد فیروزه پلت(خدمات مالی برای استارتاپ‌ها) ۱۰ مهرماه در کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

یکی از مهمترین دغدغه‌ها در فضای استارتاپی عدم شفافیت در اکو سیستم از تجربه‌های موفق و ناموفق و شرح درس‌ها و تجارب گرفته شده در بازار کسب و کار ایران می‌باشد. عرضه عمومی سهام استارتاپ‌ها، هنوز در ایران قدرتمند نشده است و به دلیل الزامات قانونی مانند سودآوری، حتی استارتاپ‌های موفق در ایران که رشد بسیار بالایی دارند، برای ورود به بازار بورس با موانع بسیاری روبه‌رو هستند.
شاید یکی از بهترین راه حل‌ها، هدایت استارتاپ‌ها به سوی سودآوری و بهره‌وری بالا باشد. در رویداد فیروزه پلت، قصد داریم تمرکز به سودآوری را با گام‌های مشخص برای استارتاپ‌ها تشریح کنیم.
همچنین با مطالعه اکوسیستم استارتاپی سایر کشور‌ها به این نکته خواهیم رسید که آن‌ها نیز مانند استارتاپ‌های ایرانی با مشکل تامین مالی روبه‌رو هستند و به روش‌های گوناگون مانند ادغام و تملیک‌ ، خروج‌ به موقع و عرضه سهام در بازارهای نیمه عمومی تا حدودی موفق به حل مشکل خود شده اند. این راهی است که استارتاپ‌های ایرانی نیز می‌بایست بروند تا بقای خود را تضمین کنند.

گروه سرمایه‌گذاری فیروزه با شناسایی این مشکلات در اکوسیستم استارتاپی ایران رویدادی را جهت بررسی این مشکلات و ارائه راهکار توسط صاحب‌نظران این عرصه طراحی نموده که در تاریخ چهارشنبه ۱۰ مهر از ساعت ۱۴ الی ۲۰ در سالن همایش‌های کتابخانه ملی برگزار خواهد شد.

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.