فعالیت ۱۰ هزار راننده دارای معلولیت در اسنپ

در آمار جدید اسنپ ارائه شد؛

0

اسنپ به عنوان یک سامانه‌ هوشمند حمل‌ونقل برای تسهیل فعالیت رانندگان دارای معلولیت حمایت‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است.

شنبه پرس- برخورداری از حقوق برابر حق همه‌ انسان‌ها است؛ به ویژه کسانی که دارای معلولیت هستند. هر کس باید به نوبه خود تلاش کند تا شرایط برای همه افراد در جامعه یکسان باشد. کسانی که دارای معلولیت هستند بیش از سایرین نیازمند حمایت‌های ما هستند. گاهی معلولیت علاوه بر خود فرد، اعضای خانواده ‌را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. فراموش نکنیم که همه‌ ما در برابر این قشر مسئول هستیم و باید در رفع کاستی‌های خود و خانواده‌ آنها تلاش کنیم.

راهکار عملی اسنپ

اسنپ به عنوان یک سامانه‌ هوشمند حمل‌ونقل از این قانون مستثنی نیست. ما همواره تلاش کرده‌ایم تا با ارائه راهکارهای عملی در جهت تسهیل فعالیت این عزیزان در جامعه قدم برداریم. به همین منظور اسنپ تسهیلات ویژه‌ای را برای افراد دارای معلولیت که به عنوان راننده در ناوگان اسنپ مشغول به کار هستند، در نظر گرفته است؛ به طور مثال عدم دریافت کمیسیون.

آمار و ارقام یکسال گذشته‌ اسنپ:

در یک‌سال گذشته ۴ هزار و ۲۰۰ نفر از افراد دارای معلولیت در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند؛

مجموع افراد دارای معلولیت در ناوگان حمل‌ونقل اسنپ حدود ۱۰ هزارنفر هستند؛

در یک‌سال گذشته بیش از ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار سفر از کل سفرهای ناوگان اسنپ را رانندگان دارای معلولیت به خود اختصاص داده‌اند؛

مجموع کمیسیون افراد دارای معلولیت در یک‌سال گذشته مبلغ ۹۰ میلیارد ریال است که اسنپ این رقم را از اعتبار اآنها کسر نکرده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.