فروش ده‌ها خانه ساخته‌شده در آمازون

اکوسیستم جهان؛

0

آمازون امکان فروش خانه‌های کوچکی را که توسط مشتریان بنا شده‌اند، ایجاد کرده و تا کنون دهها خانه کوچک را به فروش رسانده و باعث صرفه‌جویی هزاران دلار برای صاحبان آنها شده است. این کمپانی تقریبا هر چیزی که به یک خانه مرتبط شود را می‌فروشد، از جمله خود یک خانه که به صورت پیش‌ساخته و آماده به مشتری تحویل داده خواهد شد.

خانه‌های کوچک به منازلی گفته می‌شود که تقریبا زیر ۵۰۰ فوت‌مربع باشند. در حال حاضر به دلیل بالا رفتن هزینه املاک و یا رواج سبک زندگی مینیمالیستی، این گونه خانه‌ها طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. با توجه به متراژ کوچک این منازل، افراد می‌توانند آنها را بنا کنند و در آمازون بفروشند که سود قابل توجهی نصیب آنها خواهد شد. آمازون نیز توانسته است دهها مورد از این خانه‌ها را به فروش برساند.

ساختارهای مقرون‌به‌صرفه دیگری نیز در زمینه خرید و فروش املاک وجود دارند که آمازون آنها را در نظر گرفته است، مانند خانه‌های متحرک و قسمت‌های کوچکی از خانه‌ها که صاحبان‌شان می‌توانند آنها را برای فروش آماده کنند، چراکه بسیار بزرگ‌تر از چیزی هستند که توسط صاحبخانه تخمین زده می‌شوند.

سیاست تجارت الکترونیکی، فرایند دریافت این خانه‌های آماده را درست مقابل درب کاربران برای آنها فراهم کرده است. حتی اگر این متراژ برای مشتریان کوچک‌ باشد، آمازون امکان ساخت و فروش خانه‌های بزرگ‌تری را هم فراهم می‌کند که باز هم احتمالا از یک آپارتمان کوچک در سیلیکون‌ولی ارزان‌تر خواهند بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.