فرایند داوری جشنواره وب و موبایل ایران در مرحله اول

با اتمام مهلت ثبت‌نام، داوری مرحله اول شروع می‌شود

0

با شروع مرحله اول داوری، تمامی وبسایت‌های تایید شده و اپ‌های شرکت کرده در جشنواره، با ورود به داشبورد جشنواره وب و موبایل ایران لینک دعوت به صفحه داوری را دریافت خواهند کرد. در این صفحه هر بار یک وبسایت و یا اپلیکیشن برای رای دادن، نمایش داده خواهد شد.

روزهای پایانی مهلت ثبت‌نام در جشنواره وب و موبایل ایران است و در آستانه شروع داوری مرحله اول هستیم. به همین بهانه مروری داریم بر فرایند داوری در مرحله اول.

 

داوری مرحله اول توسط چه کسانی انجام خواهد شد؟

تمامی افرادی که سایت و یا اپلیکیشن تایید شده در جشنواره وب و موبایل ایران داشته باشند، صاحب رای در این مرحله هستند. از یکم مهرماه وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی در جشنواره شرکت کرده‌اند و حدود ۷۵ درصد از این وبسایت‌ها دارای استاندارد‌های کافی برای ورود به رقابت بوده‌ و توسط کمیته ثبت آثار تایید شده‌اند.

تمام این وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌ها وارد مرحله اول داوری جشنواره وب و موبایل ایران می‌شوند و با ورود به صفحه داوری به وبسایت‌هایی که به صورت تصادفی به آنها نمایش داده می‌شود، می‌توانند به آنها برای ورود به مرحله دوم داوری، رای مثبت یا منفی خود را ثبت کنند.

امسال در یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران داوری مرحله اول مربوط به اپلیکیشن‌ها نیز می‌شود. تمام افرادی که اپلیکیشن خود را در جشنواره شرکت داده‌اند نیز می‌توانند با ورود به صفحه داوری به اپلیکیشن‌هایی که به آنها نمایش داده می‌شود رای دهند.

 

داوری از چه زمانی آغاز خواهد شد؟

تنها سه روز تا پایان مهلت ثبت‌نام فرصت باقی است و با اتمام مهلت ثبت‌نام، داوری مرحله اول آغاز خواهد شد.

 

چگونه وارد صفحه داوری شویم؟

با شروع مرحله اول، در صورتی که وبسایت شما تایید شده باشد و یا اپ شما شرکت کرده باشد، با ورود به داشبورد جشنواره وب و موبایل ایران لینک دعوت به صفحه داوری را دریافت خواهید کرد. در این صفحه هر بار یک وبسایت و یا اپلیکیشن به شما نمایش داده خواهد شد و می‌توانید به آنها رای دهید.

توجه داشته باشید که صاحبان وبسایت فقط به وبسایت‌ها و صاحبان اپلیکیشن فقط به اپلیکیشن‌ها می‌توانند رای دهند.

 

چه کسانی به مرحله دوم داوری راه پیدا خواهند کرد؟

تنها ۱۲ وبسایت برتر از هر دسته‌بندی که در مرحله اول امتیاز بیشتری کسب کرده‌اند، وارد مرحله دوم داوری خواهند شد .

 

مهلت داوری در مرحله اول تا چه زمانی است؟

داوری مرحله اول تا انتهای دی ماه ادامه خواهد داشت و در ابتدای بهمن ماه، ۱۲ کاندید برتر هر گروه به داوران نمایش داده می‌شود.

 

امکان مشاهده آرا و امتیاز وبسایت خود را خواهیم داشت؟

بله در داشبورد شما آمار به صورت زنده به شما نمایش داده خواهد شد و امکان مشاهده رتبه وبسایت خود را خواهید داشت.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.