صندوق نوآوری و شکوفایی، اولین مجموعه دولتی که دارای سرمایه رمزارز می‌شود

به شرط ایجاد کیف پول لومن استلار

0

مدیر خانه نوآوری: «صندوق نوآوری و شکوفایی هم در مدرسه تابستانی بلاکچین و هم در کافه بلاکچین اخیر کمک‌های زیادی در زمینه تامین فضا، امکانات و پذیرایی از شرکت‌کنندگان به خانه نوآوری داشت، بچه‌های کافه‌بلاک‌چین هم به عنوان تشکر از این صندوق، 10 لومن استلار به صندوق نوآوری و شکوفایی اهدا کردند.»

کافه بلاکچین یک دورهمی دوستانه است که هر دو هفته یکبار توسط خانه نوآوری برگزار می‌شود؛ در این دورهمی‌ها از مطالب روز دنیای بلاکچین و رمزارزها صحبت می‌شود.

یکی از اقدامات نوآورانه کافه‌ بلاکچین هدیه دادن10 لومن استلار به کوروش مقدسی، معاون فناوری اطلاعات صندوق نوآوری وشکوفایی ریاست جمهوری و نماینده این مجموعه بود. این اقدام باعث شد که برای اولین بار، یک سازمان دولتی صاحب سرمایه‌ای از نوع ارز رمزنگاری شده در ایران بشود.

 

اهدای لومن استلار برای تشکر از کمک‌های صندوق نوآوری و شکوفایی

مهدی صداقت، مدیر خانه نوآوری در این رابطه توضیح داد: «صندوق نوآوری و شکوفایی هم در مدرسه تابستانی بلاکچین و هم در کافه بلاکچین اخیر کمک‌های زیادی در زمینه تامین فضا، امکانات و پذیرایی از شرکت‌کنندگان به خانه نوآوری داشت، بچه‌های کافه‌بلاک‌چین هم به عنوان تشکر از این صندوق، 10 لومن استلار به صندوق نوآوری و شکوفایی اهدا کردند.»

صداقت در ادامه صحبت‌هایش از شرطی گفت که برای وصول این هدیه باید توسط صندوق نوآوری و شکوفایی محقق شود: «شرطی که برای صندوق گذاشته شده این است که صندوق نوآوری و شکوفایی کیف پول آن را ایجاد کند. یعنی اگر صندوق نوآوری و شکوفایی کیف پول لومن استلار را ایجاد کند، بچه‌های کافه‌ بلاکچین، 10 لومن استلار را به نمایندگی از جامعه بلاک‌چین ایران به صندوق نوآوری و شکوفایی می‌دهند.»

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.