شناسه؛ اس‌ام‌اس به جای فیش کاغذی

امیررضا جلایر، بنیان‌گذار شناسه از فعالیت‌های این استارتاپ می‌گوید:

0

بخش سازمانی شناسه که مناسب استفاده در شرکت‌ها و سازمان‌ها است که سیستم پرداخت‌هایشان با استفاده از فیش واریز انجام می‌شود. ما در شناسه به جای فیش واریز کاغذی، اس‌ام‌اسی ارسال می‌کنیم که حاوی اطلاعات شناسه قبض و شناسه پرداخت است.

امیررضا جلایر، بنیان‌گذار شناسه، می‌گوید این استارتاپ دارای دو بخش است، بخش سازمانی و بخش اپلیکیشن؛ او در ادامه این بخش‌ها را به این صورت معرفی می‌کند: «بخش سازمانی شناسه که مناسب استفاده در شرکت‌ها و سازمان‌ها است که سیستم پرداخت‌هایشان با استفاده از فیش واریز انجام می‌شود. ما در شناسه به جای فیش واریز کاغذی، اس‌ام‌اسی ارسال می‌کنیم که حاوی اطلاعات شناسه قبض و شناسه پرداخت است. این شیوه هیچ محدودیتی در تراکنش‌ها ندارد و از تمام درگاه‌های غیرحضوری بانک‌ها قابل پرداخت است. بخش دیگر، اپلیکیشن یا نرم‌افزار پیام‌رسان است که کاربران می‌توانند کلیه خدمات مالی را از طریق این نرم‌افزار انجام دهند.»  جلایر در رابطه با این نرم‌افزار توضیح می‌دهدکه نرم‌افزار «من»، یک نرم‌افزار کاربردی است که هم سازمان‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند و هم استارتاپ‌های دیگر می‌توانند از این طریق خدماتشان را ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، جلایر می‌گوید شناسه از سال 95 فعالیت خود را شروع کرده است. او در رابطه با زمان رونمایی و شروع فعالیت نرم‌افزار من هم به این صورت توضیح می‌دهد: «در رابطه با نرم‌افزار «مای شناسه» باید بگویم که به تازگی کارهای مربوط به راه‌ندازی آن به اتمام رسیده است و احتمالا تا دو هفته آینده رونمایی خواهد شد.»

در رابطه با حال و هوای کسب‌وکارهای نوین و استارتاپی، جلایر معتقد است که سازمان‌ها باید به تیم‌های جوان اعتماد کنند و اضافه می‌کند: «برای دستیابی به این موضوع، لازم است که ما و استارتاپ‌های جوانی مثل ما، بتوانیم خود و خدماتمان را به آن‌ها معرفی کنیم تا با آن آشنا شوند.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.