شرکت استارتاپی رابین جزء اولینها که دارای مجوز فعالیت درحوزه صنایع دستی کشور دارد

موسس شرکت استارتاپی رابین :

0

موسس شرکت استارتاپی رابین، با اشاره به گسترش فضاهای فعالیت ، انبار و فروش محصولات با رشد 1/5برابری در این شرکت، گفت: شرکت استارتاپی رابین جزو اولینها است که مجوز فعالیت در حوزه صنایع دستی دارد.

عباسی، با اشاره به فعایت استارتاپی رابین بعنوان هلدینگ دسته بندی صنایع دستی ایران ، گفت: کار اصلی ما انجام ارزش افزوده روی محصولات وصنایع دستی ایرانی است که با برندینگ خود هنرمند، محصولات به صورت بسته بندی شده به بازار و مشتریان ارائه می شود.

به گزارش شنبه پرس ، عباسی، با بیان اینکه با تیم 10نفره دراین شرکت  استارتاپی فعالیت می شود ، که جدیدا 50 نفر نیز به صورت غیر مستقیم به این شرکت اضافه شده است، ادامه داد: شرکت استارتاپی رابین با سراسر ایران حتی درمناطق دورافتاده وروستایی نیز فعالیت دارد.

موسس استارتاپ رابین، با اشاره به همکاری و فعالیت تعدادی ازافراد در سطوح مختلف تحصیلی از اقشارمختلف مردم جامعه با این شرکت، تصریح کرد: اکثرجمعیت همکاران شرکت استارتاپی از افراد دانش آموخته صنایع دستی هستند.

عباسی، با اشاره به گسترش فضا های کاری این شرکت برای فعالیت در این حوزه ، انبار و فروش محصولات با رشد 1/5برابری در این شرکت ، گفت: شرکت استارتاپی رابین جزو اولینها است که مجوز فعالیت در حوزه صنایع دستی دارد.

به گفتة موسس استارتاپی رابین با شرکت این مجموعه در نمایشگاه ربع رشیدی تبریز، در این نمایشگاه شرکت استارتاپی رابین مجوزی هم سنگ شرکتهای دانش بنیان گرفته است.

عباسی،همچنین خبراز گسترش وب سایت این شرکت داد و گفت: این مجموعه دارای تنوع محصولات زیادی از سراسر کشور با سلیقه و رضایت مشتریان ست.

عباسی، فعالیت این شرکت را در تهران حائز اهمیت عنوان کرد و گفت: تا به امروز حتی یک محصول مرجعی نداشتیم ومشتریان ما رضایت کامل ازاین مجموعه دارند.

 

موسس شرکت استارتاپی رابین، در پایان سخنان خود خبراز برنامه ریزی این مجموعه فعال حوزه صنایع دستی برای شرکت در جشنواره شب یلدا داد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.