«سرنخ گردشگری» در دست فعالان استارتاپی

فرصتی برای شروع همکاری مشترک استارتاپ‌های حوزه گردشگری و سرمایه‌گذاران

0

همایش «سرنخ گردشگری» با موضوع سرمایه‌گذاری در راهکارهای نوین خدمات‌دهی در صنعت گردشگری روز سه‌شنبه ۲۵ دی‌ماه در هتل پارسیان اوین تهران برگزار می‌شود.

با وجود تلاش‌هایی که در راستای فعال‌کردن ظرفیت‌های صنعت گردشگری صورت‌گرفته، اما به نظر می‌رسد که هنوز بسیاری از این ظرفیت‌ها دست‌نخورده و غیرفعال باقی مانده‌اند که در این میان، استارتاپ‌ها می‌توانند نقش موثری را در توسعه و رشد صنعت گردشگری ایفا کنند.

همایش یک‌روزه «سرنخ گردشگری» هلدینگ سیاحتی و حمل‌و‌نقل پارسیان برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این همایش، آشنایی با چالش‏‌ها و ظرفیت‏‌های هلدینگ سیاحتی و حمل‌و‌نقل پارسیان، شامل مجموعه‏‌های هتل‏‌های پارسیان، شرکت راه‌آهن شرقی بنیاد (بن‌ریل)،‌ مجموعه تفریحی ورزشی تله‌‌کابین توچال،‌ پارک ارم، مجموعه ایرانگردی و جهانگردی آزادی (آیتو)، شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی پرسپولیس، مجموعه فرهنگی ورزشی و تفریحی پارسیان جماران و مجموعه فرهنگی ورزشی چمران است.

برنامه همایش سرنخ گردشگری چیست

در این همایش به صورت تفکیکی حوزه‏‌های فعالیت، چالش‏‌ها و ظرفیت‏‌ها همراه با اعداد و ارقام به شرکت‌‌کنندگان ارائه خواهد شد. در پایان پس از ارائه مدیران و کارشناسان بخش‌های مختلف هلدینگ افراد شرکت‌کننده می‌توانند در حاشیه همایش در «کافه سرمایه شنبه» با مدیران بخش‏‌های این هلدینگ مذاکره کنند. این مذاکرات در جهت راه‌اندازی استارتاپ جدید، همکاری‌های مشترک استارتاپ‏‌ها، مدیران فضاهای اشتراکی، شتاب‌دهنده‌‏ها، سرمایه‌‌گذاری‏‌های مشترک با صندوق‌‏های سرمایه‌‌گذاری خطرپذیر، صورت خواهد گرفت.

پنلیست‌های برنامه سرنخ گردشگری

در این رویداد نازنین دانشور (بنیانگذار تخفیفان)، مجید حسینی‌نژاد (بنیانگذار علی‌بابا)، امیرعلی مهاجر (مدیر ارشد اجرایی اسنپ تریپ)، رضا زرنوخی (رئیس انجمن وی‌سی ایران)، اکبر ‌هاشمی (مدیر مسئول هفته‌نامه شنبه)، علی کشفی (هم‌بنیانگذار فلایتیو) و محمد هادی شجاری (بنیانگذار آریا مدتور) حضور دارند و درباره محورهای مختلف مرتبط با صنعت گردشگری بحث و تبادل نظر خواهند داشت‌.

هلدینگ هتل‌های پارسیان در سال‌های اخیر با تکیه و تمرکز به آموزش منابع انسانی، نوآوری، خلاقیت و مدیریت علمی، جایگاه ممتازی را در عرصه هتل‌داری کشور به‌دست آورده ‌و این رویداد نیز قرار است با همفکری فعالان استارتاپی به پیدا‌کردن راه‌های خلاقانه‌ای ‌برای رشد و توسعه صنعت گردشگری ایران و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود بینجامد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سایت ایوند مراجعه کنید.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.