سایکل‌میتس: سفری به دل استارت‌آپ‌های ایرانی

1

علی بابا، دیجیکالا، کافه‌بازار، تپسی و کسب‌وکارهای آنلاین دیگر، استارت‌آپ‌های کوچک دیروز بودند که امروزه تبدیل به سازمان‌های بزرگی شده‌اند. آن‌ها در این مسیر تجربیات گران بهایی را کسب کرده‌اند که قطعا برای افراد فعال این فضا و همه علاقه‌مندان آن ارزشمند خواهد بود.

در شرایطی که فرصت‌های آموزشی برابر و هم راستا با نیاز استارت‌آپ‌های ایرانی برای همه وجود ندارد، سایکل‌میتس سعی دارد با به نمایش درآوردن تجربیات این کسب‌وکارها نقش کوچکی در اشتراک گذاری دانش تخصصی این حوزه داشته باشد.

سایکل‌میتس یک مجموعه غیرانتفاعی متشکل از افراد شاغل در همین فضاست که سعی دارند تجربیات افرادی که به نوعی در ساخت، نگهداری و ارائه محصولات دیجیتالی که امروزه جز جدایی ناپذیر زندگی‌ ما هستند را با دیگران به اشتراک بگذارد. در هر رویداد سخنران‌ها در مورد تجربیات خود در زمینه‌های زیر سخن می‌گویند.

  • توسعه محصول
  • مدیریت تیم‌ها
  • طراحی محصول
  • بازاریابی محصول
  • چابکی
  • برنامه‌ریزی استراتژیک

سایکل‌میتس سوم / #تهران_تا_سیلیکون_ولی

دوره‌های اول و دوم این رویداد به میزبانی فضای کار اشتراکی زاویه در کارخانه نوآوری آزادی برگزار شد و سومین دوره آن نیز ۴ مهر ۱۳۹۸ به میزبانی علی‌بابا در دفتر روز اول برگزار خواهد شد.

در رویداد سوم سایکل‌میتس قرار است پای صحبت باتجربه‌های این حوزه از سیلیکون‌ولی تا تهران بنشینیم. مدیران کسب‌وکارهای ایرانی و متخصص‌های بین‌المللی در این رویداد از تجربیاتی مانند بزرگ کردن تیم‌هایشان، ساخت محصولات مشتری محور و چارچوب‌های هدف‌گذاری تیم‌ها صحبت خواهند کرد.

شما در رویدادهای سایکل‌میتس قرار نیست فقط یک شنونده باشید. در هر رویداد، ارائه دهندگان نیمی از زمان خود را در مورد تجربیات گذشته خود صحبت می‌کنند و بخش دیگری از آن را به سوالات شما اختصاص می‌دهند.

شبکه‌سازی

رویدادها همیشه فرصتی برای شبکه‌سازی افراد متخصص بودند. شبکه‌سازی که منجر به تبادل اطلاعات و خدمات بین افراد می‌شود. ما نیز سعی کردیم تا با طراحی فعالیت‌های تیمی در هر دوره این کار را برای مخاطبان رویداد سایکل‌میتس آسان کنیم. کارگزاری مفید حامی طلایی رویداد سوم، سایکل‌میتس را در اجرای این فعالیت تیمی کمک می‌کند و جوایز نفیسی را به برندگان آن اهدا خواهد کرد.

پخش‌زنده

به منظور دسترسی مخاطبان سایکل‌میتس به محتوای این رویداد در شهرهای دیگر و محدودیت فضا برای پذیرایی از همه علاقه‌مندان، هر دوره از طریق سرویس لحظه‌نگار به صورت زنده پخش خواهد شد. علاقه‌مندان به رویداد پیش رو می‌توانند از طریق این آدرس (https://lahzenegar.com/play/mmYq4) ارائه‌ها را دنبال کنند. لازم به ذکر است که محتوای رویدادهای قبلی نیز در پروفایل سایکل‌میتس لحظه‌نگار موجود است.

همانطور که می‌دانید برگزاری رویدادهای غیرانتفاعی بدون حمایت حامیانی که دغدغه‌های مشترکی با برگزار کنندگان آن دارند میسر نخواهد شد. رویداد سوم سایکل‌میتس نیز با حمایت ویژه علی‌بابا، کارگزاری مفید و ابرآوران برگزار می‌شود. و حامیان دیگری که همواره ما را در ساخت این جامعه فعال و پویا همراهی کردند.

شما می‌توانید با دنبال کردن سایکل‌میتس در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، لینکدین و توییتر در جریان آخرین رویدادهای سایکل‌میتس باشید.

 

۱ دیدگاه
  1. شهلا می‌گوید

    آیا واقعا تهران در حال حاضر گنجایش این را هم دارد که صنعت دیجیتال را هم مثل تمامی صنایع و زمینه های دیگر باز هم در تهران راه اندازی کنیم؟ لااقل در مورد انتخاب مکان قطب دیجیتال، نوآوری به خرج میدادید! وقتی از سیلیکون ولی الهام میگیریم آیا به این توجه کردیم که سیلیکون ولی در “پایتخت” نیست، شهری کوچک در دره ای نسبتا دور بوده که در حال حاضر به قطب دیجیتال دنیا و آرزوی همه صنایع دیجیتال تبدیل شده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.