رویداد تجاری‌سازی طرح‌های فناورانه برگزار می‌شود

3 الی 6 دی ‌ماه 97، در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران؛

1

رویداد تجاری‌سازی طرح‌های فناورانه، 3 الی 6 دی ماه توسط دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در قالب 3 بخش برگزار می‌شود.

به مناسبت هفته پژوهش و همزمان با نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در تاریخ  3 الی 6 دی ماه 97، رویدادی تحت عنوان تجاری‌سازی طرح‌های فناورانه توسط دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار خواهد شد.

این رویداد 4 روزه، در قالب 3 بخش برگزار می‌شود:

1-رویداد فرصت‌ها و چالش‌های کارافرینی در ایران؛ این رویداد به صورت نیم روز و شامل چندین سخنرانی علمی و پنل تخصصی در زمینه چالش‌های کارآفرینی برگزار می‌شود.

2-نمایشگاه شرکت‌های نوپا و استارتاپی کشور؛ بیش از یک‌صد استارتاپ فعال در حوزه‌های مختلف فناوری در این نمایشگاه حضور دارند؛ ثبت‌نام برای شرکت در بخش نمایشگاه آغاز شده است.

3-رویداد 3 روزه ارائه طرح‌های برگزیده به سرمایه‌گذاران؛ هدف از برگزاری این بخش جلب نظر سرمایه‌گذاران و جذب سرمایه برای طرح‌‌‌ها است (Match Making).

بنا بر این گزارش، رویداد ارائه طرح‌های برگزیده در ایام نمایشگاه برگزار می‌شود؛ در این رویداد طی سه روز، 10 طرح برگزیده توسط متخصصین برای سرمایه‌گذاران تشریح شده و سپس طی جلسات مذاکره رودرو (B2B) مراحل بعدی جلب نظر و جذب سرمایه انجام خواهد شد.

نکته حائز اهمیت در تمام این 3رویداد، اعطای Grant  وزارت علوم به طرح‌هایی است که در ایام نمایشگاه موفق به جذب سرمایه‌گذار می‌شوند.

علاقمندان می‌­توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای حضور در نمایشگاه با شماره­‌های  5-66028963 تماس حاصل نمایند.

 

۱ دیدگاه
  1. احمد عبدالخانی می‌گوید

    این یک توهین بزرگ بود به استارتاپهایی که حضور داشتن – در سرمای شدید بیرون سالن یک چادر زده بودن برای استارتاپ ها و داخل چادر آب چکه میکرد / بعد از اعتراض ما رو بردن سالن اصلی – اصلا برنامه ای تدارک ندیده بودن و کسی از استارتاپ ها بازدید نمیکرد – خلاصه استارتاپ ما با اعتراض ترک کردیم و فقط هزینه غرفه که یک باکس کوچیک بود رو برگشت دادند – تجربه بدی بود جالبه خود برگذار کننده ها اطلاعات کفی نداشتن

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.