رویدادی با هدف رفع شکاف ارتباطی بین طراحان

رویداد دریبل جمعه 7 دی‌ماه برگزار می‌شود

0

دریبل رویدادی است با این هدف که دیزاینر‌های دیجیتال را گرد هم بیاورد تا بتوان فضای مناسبی برای برقراری ارتباط متقابل و اشتراک تجربه‌ها بسازیم. رویداد دریبل به دنبال رفع شکاف ارتباطی و علمی بین طراحان است.

دورهمی طراحان دیجیتال ایران با عنوان رویداد دریبل، روز جمعه ۷ دی ماه، برگزار می‌شود. این رویداد با حمایت دریبل، جامعه آنلاین طراحان دیجیتال دنیا برگزار می‌شود. در این رویداد طراحان دیجیتال، طراحان رابط ‌کاربری و تجربه کاربری و صاحبان کسب‌وکار گرد هم می‌آیند تا تجارب خود را به اشتراک بگذارند.

دریبل رویدادی است با این هدف که دیزاینر‌های دیجیتال را گرد هم بیاورد تا بتوان فضای مناسبی برای برقراری ارتباط متقابل و اشتراک تجربه‌ها بسازیم. رویداد دریبل به دنبال رفع شکاف ارتباطی و علمی بین طراحان است.

پنل‌ گفتگو و سخنرانی‌ها

در رویداد دریبل تهران قرار است به جنبه‌های مختلف طراحی از منظر طراحان و صاحبان کسب‌وکار و مدیران محصول پرداخته شود.

محصول موفق حاصل تعامل متقابل و قوی واحدهای مختلف کسب‌وکار است. در این پنل نحوه ارتباط سه واحد اصلی یعنی طراحی، توسعه محصول و فنی بررسی می‌شود و نمایندگان طراحان دیجیتال، از دغدغه طراحان در ارتباط و تعامل با سایر بخش‌های کسب‌وکار صحبت می‌کنند و تجربه‌هایشان را به اشتراک می‌گذارند. این پنل با حضور حمید پورجم، سرپرست تیم فنی کافه‌بازار به‌عنوان نماینده بخش فنی، کاوه یزدی‌فرد، مدیر دفتر نوآوری شهری، به عنوان نماینده توسعه کسب‌وکار، رسام رستمی، مدیر سابق طراحی محصول اسنپ و آرین مقبلی، مدیر طراحی محصول تپ‌سی برگزار می‌شود.

در ادامه مراسم سخنرانی‌های درباره فضای دیجیتال و طراحی انجام خواهد شد. رضا بختیاری‌فرد، تایپوگرافر درباره کار گروهی، چالش‌ها و راه‌حل‌های آن صحبت می‌کند. الهه بلوچی، تصویرساز، تجربه‌اش از تصویرسازی برای موشن گرافیک را به اشتراک می‌گذارد. آرمان علی‌پور، موشن دیزاینر درباره صفر تا صد ساخت یک کلیپ موسیقی صبحت می‌کند و هومن هاتفی، طراحی محصول، درباره  استخدام و رشد سخنرانی خواهد داشت.

حامیان ایرانی و بین‌المللی دریبل

این رویداد با حمایت معنوی دریبل (Dribbble)، شرکت‌های نرم‌افزاری فعال در حوزه طراحی نظیر مارول (Marvel)، سیمپلی (sympli)، آواکد (Avacode)، اسکچ (Sketch)، فریمر (Framer)، پرینسیپل (Principle)، زپلین (Zeplin) و ابسترکت (Abstract) و استودیوهای طراحی نظیر کیوبرتو (Cuberto)، کاب‌استودیو (CubStudio) و اوئنو (Ueno) برگزار می‌شود. در کنار حامیان جهانی این رویداد حامیان ایرانی چون کارخانه نوآوری های‌وی و فلربو قرار دارند.

شایان ذکر است، شرکت در رویداد دریبل تهران برای تمامی علاقمندان به طراحی دیجیتال، رایگان است اما باید از طریق سایت ایوند فرایند ثبت‌نام و رزرو صندلی انجام گیرد.

روز جمعه 7 دی‌ماه، در محل کارخاانه نوآوری های‌وی در تهران، از ساعت ۹.۳۰ تا ۱۴.۰۰ طراحان دیجیتال ایران کنار هم جمع خواهند شد تا رویدادی با بخش‌های پنل گفتگو، شبکه‌سازی، انتقال تجربه، رقابت و چالش بین دیزاینرها برگزار شود.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.