رونمایی آمازون از عینک و انگشتر هوشمند

0

عینک هوشمند Echo Frames و انگشتر هوشمند Echo Loop، جدیدترین محصولات هوشمند آمازون هستند که از نسخه آزمایشی‌شان در رویداد اخیر این شرکت رونمایی شد.

آمازون در پایان رویداد سخت‌افزاری خود که در تاریخ ۲۵ سپتامبر برگزار شد، از برنامه جدیدی مبنی بر آزمایش و فروش نسخه‌هاس تجربی سخت‌افزاری، در حجم محدود، خبر داد.

Echo Frames

عینک هوشمند Echo Frames نمونه‌ای از این محصولات جدید است که برخلاف گلس‌ گوگل، هیچ دوربین و نمایشگری نداشته و فقط دارای میکروفن و بلندگو است و با استفاده از دستیار صوتی الکسا، امکان گفتگو با کاربر را ایجاد می‌کند.

قیمت این عینک ۱۷۹.۹۹دلار بوده و وزن آن نیز ۳۱گرم است.

Echo Loop

محصول دوم Echo Loop نام دارد. انگشتری که به همکار صوتی الکسا مجهز بوده و دو میکروفن داخلی و یک بلندگوی کوچک دارد.

قیمت این انگشتر ۱۲۹.۹۹دلار است. این دو محصول، در حجم محدود، به صورت سفارشی و از طریق دعوت‌نامه برای برخی از کاربران ارسال می‌شوند.

شاید بتوان گفت عجیب‌ترین محصولی که آمازون در رویداد خود رونمایی کرد، انگشتر هوشمند باشد. حلقه‌ای بسیار بزرگ که کاربر می‌تواند با آن صحبت کرده و پاسخ آن را هم بشنود.

این انگشتر از طریق اتصال به تلفن همراه کاربر، امکان دسترسی به اطلاعات را فراهم می‌کند، به آسانی و تنها از طریق فشار یک دکمه به الکسا متصل می‌شود و پاسخ نیز از طریق بلندگوی کوچکی که در انگشتر تعبیه شده است، شنیده خواهد شد.

اگرچه محصولاتی از این دست، بیشتر نسخه‌های آزمایشی هستند که بازخورد مشتریان واقعی را نشان می‌دهند، اما فراموش نکنیم زمانی نیز درباره مایکروویو مجهز به الکسا که یکی از محصولات پرفروش آمازون است، چنین تصوری وجود داشت.

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.