رشد 2.3 برابری درآمد مایکت در نیمه اول 1400

فروشگاه اندرویدی مایکت در مهر ماه 1400 آمار رشد خود را بار دیگر منتشر کرد

0

بر اساس این آمار، مایکت به عنوان دومین فروشگاه اندرویدی ایران 28 میلیون نصب و 12 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. همچنین براساس این گزارش کاربران مایکت در سال 1400 در هر ماه 80 میلیون بار از سرچ مایکت استفاده کرده اند.

بخش مهم این آمار که به طور چشمگیری رو به رشد است؛ ترافیک دانلود از این استور اندرویدی است که در حال حاضر 9 میلیون گیگابایت در ماه است.

روابط عمومی مایکت در مورد علت  رشد ترافیک به شنبه پرس گفت: ما روی زیرساخت تمرکز کردیم و علاوه بر افزایش سرورها، موارد سخت افزاری و نرم افزاری در بخش سرور را بهبود داده ایم و البته به طور کلی تعداد دیتا سنترهایی که سرور داریم هم افزایش دادیم.

 

مایکت به عنوان دومین استور اندرویدی در دوسال اخیر رشد سریعی را تجربه کرده در این مورد هدف مایکت در سال 1400 چند درصد رشد بوده؟ هدف گذاری ما  برای هر سال 50 درصد رشد است البته فعلا به مرور با توجه به ظرفیت مارکت اپ این عدد تغییر میکند. و در سال 1400 تا حالا 20 درصد رشد داشتیم که خب با احتساب اینکه نیمی از سال رو گذروندیم می تونیم بگیم به هدف نزدیکیم.

 

آخرین بار مایکت اعلام کرد فروش سال 99  2.8 برابر سال قبل بوده؛ نیمه اول سال 1400 فروش مایکت چقدر رشد داشته؟ فروش ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۰ نسبت به دوره مشابه سال قبل، ۲.۳ برابر شده است.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.