راه‌حل توئیتر برای مقابله با محتوای نادرست

توئیتر، برچسب‌زدن و اصلاح توئیت‌های مغالطه‌گر و گمراه‌کننده سیاست‌گذاران را آزمایش می‌کند

0

از طریق این ویژگی جدید، توئیت‌های گمراه‌کننده با رنگ نارنجی روشن برچسب‌دار می‌شوند و توئیت‌هایی که از سوی روزنامه‌نگاران تأیید شده‌اند، در زیر توئیت‌های برچسب‌دار نشان داده می‌شوند.

انتخابات 2016 با ارائه اطلاعات اشتباه زیاد آنلاین همراه بود و به همین دلیل نیز شبکه‌های اجتماعی در حال بررسی ایده‌هایی هستند که از وقوع مجدد این اتفاق در انتخابات 2020 جلوگیری کند. در همین راستا شبکه اجتماعی توئیتر نیز در حال انجام آزمایشاتی در این زمینه است.
خبر این آزمایش ابتدا از سوی NBC News منتشر شد و توئیتر نیز آن را تأیید کرد. از طریق این ویژگی جدید، توئیت‌های گمراه‌کننده با رنگ نارنجی روشن برچسب‌دار می‌شوند و توئیت‌هایی که از سوی روزنامه‌نگاران تأیید شده‌اند، در زیر توئیت‌های برچسب‌دار نشان داده می‌شوند.
توئیتر به NBC گفته است: ما در حال کشف راه‌حل‌هایی برای رسیدگی به اطلاعات نادرست و فراهم کردن زمینه‌های بیشتری برای توئیت کردن هستیم. اطلاعات غلط یک مسأله مهم است و ما روش‌های مختلفی را برای مقابله با آن آزمایش خواهیم کرد.
این کمپانی نسخه نمایشی خود را یکی از مواردی می‌داند که ممکن است طی هفته‌های بعدی به بازار عرضه شود. در این نسخه، کاربران می‌توانند با کسب امتیاز بیشتر، امکان ارزیابی توئیت‌ها را به دست بیاورند.
منبع: thenextweb

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.