دید سنتی سرمایه‌گذارها، معضل بزرگی است

محمد حسینی زوارئی بنیان‌گذار دکورانه:

0

برنامه‌های زیادی برای توسعه دکورانه در نظر داریم ولی مشکلات مالی کار را سخت کرده است. البته سرمایه‌گذارانی مایل به همکاری با استارتاپ‌های جوان هستند اما کار با آنها کمی مشکل است. متاسفانه همان دید سنتی هنوز حاکم است که به دلیل تامین منابع مالی، حق مدیریت و انتخاب مسیر باید با سرمایه‌گذار و طبق نظر شخصی او باشد.

محمد حسینی زوارئی، بنیان‌گذار استارتاپ دکورانه از نتایج کار این کسب‌وکار تا به اینجا راضی است و می‌گوید: «با اینکه نیرویی به تیم ما اضافه نشده، پیشرفت خوبی داشته‌ایم و بسیاری از باگ‌هایی که وجود داشت، طی تغییرات اعمال‌شده در این مدت برطرف شده است.»
وی به شنبه‌پرس گفت:  «در دو نمایشگاه الکامپ سال 95 و 96 بازخوردهای بسیار خوب و مثبتی از مردم گرفتیم و نتیجه گرفتیم با وجود اینکه تبلیغات زیادی نداشته‌ایم، رشدمان بسیار خوب بوده است.»
زوارئی  اضافه کرد: «برنامه‌های زیادی برای توسعه دکورانه در نظر داریم ولی مشکلات مالی کار را سخت کرده است. البته سرمایه‌گذارانی مایل به همکاری با استارتاپ‌های جوان هستند اما کار با آنها کمی مشکل است. متاسفانه همان دید سنتی هنوز حاکم است که به دلیل تامین منابع مالی، حق مدیریت و انتخاب مسیر باید با سرمایه‌گذار و طبق نظر شخصی او باشد. به دلیل همین مشکلات ترجیح دادیم با هزینه خود و سرعت کمتر به راهمان ادامه دهیم. این روزها در حوزه استارتاپ‌ بحث سرمایه‌گذاری به معضل بزرگی تبدیل شده است.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.