دومین رویداد استارتاپ دموی صنعت گاز برگزار می‌شود

با هدف معرفی توانمندی‌های استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران صنعت گاز به یکدیگر

0

فن‌بازار تخصصی صنعت گاز به کمک شرکت کارگزار رسمی فن‌بازار تخصصی صنعت گاز، دومین رویداد استارتاپ دموی صنعت گاز ایران را با هدف معرفی توانمندی‌های استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران صنعت گاز به یکدیگر و هم‌افزایی طرفین برگزار می‌کند.

فن‌بازار تخصصی صنعت گاز با هدف توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان و نیز ارتقای فناوری و نوآوری در صنعت گاز، از سال ۱۳۹۶ با تولیت شرکت ملی گاز و با نظارت شبکه فن بازار ملی ایران فعالیت خود را آغاز کرده است.

از جمله مهم‌ترین ماموریت‌های این فن‌بازار تخصصی، کمک به طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه شرکت‌های فناور نوپا و استارتاپ‌ها به منظور جذب سرمایه، انجام فرآیند تجاری‌سازی و ورود محصولات و خدمات ناشی از آن به بازار است.

در این راستا، فن‌بازار تخصصی صنعت گاز به کمک شرکت کارگزار رسمی فن‌بازار تخصصی صنعت گاز، دومین رویداد استارتاپ دموی صنعت گاز ایران را با هدف معرفی توانمندی‌های استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران صنعت گاز به یکدیگر و هم‌افزایی طرفین برگزار می‌کند.

این رویداد با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری، شرکت ملی گاز ایران، مجموعه پارس جنوبی، پارک فناوری پردیس، دانشگاه صنعتی شریف، پژوهشکده سیاست‌گذاری علم، صنعت و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود.

مهلت ثبت‌نام برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا در این رویداد، 13 مهرماه اعلام شده است. متقاضیان می‌توانند جهت ارسال طرح و ثبت‌نام به وب‌سایت www.rsd.co.ir مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.