دومین دوره رویداد «روز بازاریابی دیجیتال»

27 و 28 دی‌ماه در دانشگاه‌الزهرا برگزار می‌شود؛

0

دومین دوره رویداد «روز بازاریابی دیجیتال» با حضور یک‌هزار نفر از کارشناسان بازاریابی دیجیتال، تولید محتوا، مدیران کسب‎وکارها، فعالان حوزه اکوسیستم استارتاپی، دانشجویان و علاقه‎مندان به این حوزه برگزار خواهد شد.

دومین دوره رویداد «روز بازاریابی دیجیتال» روزهای ۲۷ و ۲۸ دی‌ماه ۹۷، در مرکز همایش‎های دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود.

در روز بازاریابی دیجیتال،‌ مدیران عامل، مدیران بازاریابی و بازاریابی دیجیتال شرکت‎های بزرگ استارتاپی مانند، علی بابا، دیجی‌کالا، تپسی و… از سخنرانان و مدرسان ورکشاپ‎های تخصصی این رویداد هستند.

از برنامه‌های حاشیه‌ای این رویداد، برگزاری نمایشگاه است که فرصت مناسبی برای معرفی استارتاپ‎های نوپا و رونمایی از محصولات و دستاوردهای استارتاپ‎های بزرگ تبدیل فراهم کرده و روز بازاریابی دیجیتال را به فضایی منحصر به فرد برای شبکه‎سازی و برقراری ارتباط با کارشناسان، فعالان و علاقه‎مندان این حوزه تبدیل کرده است.

همچنین در این رویداد یک پنل تخصصی و دو سخنرانی با حضور شرکت‎های علی بابا، یکتانت و دیجی‌کالا برگزار خواهد شد.

دومین دوره رویداد روز بازاریابی دیجیتال» با حضور یک‌هزار نفر از کارشناسان بازاریابی دیجیتال، تولید محتوا، مدیران کسب‎وکارها، فعالان حوزه اکوسیستم استارتاپی، دانشجویان و علاقه‎مندان به این حوزه برگزار خواهد شد. ثبت‌نام فعالان و علاقمندان برای حضور در این رویداد از طریق سایت اختصاصی آن انجام می‌شود.

تجربه برگزاری اولین دوره رویداد بازاریابی دیجیتال

اولین دوره رویداد DMDAY، اردیبهشت‌ماه سال ۹۷ در سالن همایش‎های دانشگاه الزهرا برگزار شد که با استقبال گسترده‎ مخاطبان روبه‎رو شد و توانست بیش از ۸۰۰ نفر از فعالان حوزه بازاریابی دیجیتال را دور هم جمع کند. حضور برترین برندها و مدیران عامل و بازاریابی استارتاپ‌های مطرح و آژانس‎های تبلیغاتی در رویداد روز بازاریابی دیجیتال، این رویداد را از نظر کیفی در سطح بالایی قرار داد.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.