دست همکاری پست به سمت استارتاپ‌ها

صدور فراخوان در زمینه‌های مختلف

0

شرکت ملی پست همزمان با آغاز طرح تحول دیجیتال و بر اساس رویکرد جدید، در راستای توسعه و ارائه سرویس‌های نوین با صدور ۳ فراخوان دست همکاری به سمت استارت آپ‌ها دراز کرد.

پست در این فراخوان‌ها از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات در سه زمینه؛ پیام رسان‌های سازمانی، سامانه‌های دانشگاهی و نقشه بومی برای همکاری دعوت به عمل آورده است.

در آخرین فراخوان، پست از شرکت‌های ارائه کننده خدمات نقشه بومی دعوت کرده است تا در راستای ارائه خدمات الکترونیکی و برخط کدپستی و نشانی استاندارد مکان محور با این شرکت همکاری نمایند.

دیگر فراخوان این شرکت، شناسایی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیام رسان سازمانی است. این امر در راستای ایجاد ارتباط بهتر میان کارکنان سازمان‌ها و مکاتبات آنها است. در این مشارکت تامین و ارائه زیرساخت نرم افزاری برعهده شرکت کننده و بازاریابی، تامین مشتری و توسعه بازار کسب و کار برعهده شرکت ملی پست است.

استفاده از خدمات شرکت‌های ارائه دهنده سامانه‌های دانشگاهی جهت تحویل مدارک فارغ التحصیلان، دیگر فراخوان شرکت ملی پست است. در سرویس چاپ و ارسال مدارک و گواهی‌های تحصیلی از شرکت‌های همکار دعوت شده است تا در یک مدل مشارکتی با اتصال سامانه‌های مذکور با سامانه ارسال و رهگیری مرسولات شرکت پست این سرویس یکپارچه ایجاد و بازارها به اشتراک گذاشته شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.