حضور کارایا در اجلاس فرهنگ و سرمایه‌گذاری سازمان همکاری کشورهای اسلامی

0

گروه سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا در اجلاس فرهنگ و سرمایه‌گذاری سازمان همکاری کشورهای اسلامی حضور یافت

به گزارش روابط عمومی کارایا، اجلاس فرهنگ و سرمایه‌گذاری سازمان همکاری کشورهای اسلامی با حضور وزیر فرهنگ و وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان، وزیر صنعت ‌و فناوری ترکیه، رئیس انجمن جوانان سازمان کشورهای اسلامی و سایر مقامات کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی و  تعدادی از مدیران شرکت‌های سرمایه‌گذاری از ۲۶ تا ۲۹ اکتبر در شهر باکو جمهوری آذربایجان برگزار می‌گردد.

بر اساس این گزارش، این اجلاس که با هدف تقویت مشارکت‌های بین‌المللی و در راستای توانمندسازی کارآفرینان جوان برگزار می‌گردد، فرصتی مناسب برای صاحبنظران، سرمایه‌گذاران و شرکت‌های نوپا است تا با تقویت ارتباطات و شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشترک، به افزایش جریان سرمایه‌گذاری درون سازمانی OIC (سازمان همکاری کشورهای اسلامی) کمک نمایند. آنطور که در بیانیه این اجلاس آمده است، در یک محیط رقابتی تجاری بین‌المللی، درک فرهنگ محلی کشورها و فاصله‌های فرهنگی، نقش کلیدی در تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاری‌ها ایفا می‌کند.

در این اجلاس علاوه بر حضور مقامات و صاحب‌نظران حوزه فرهنگ و سرمایه‌گذاری، شرکت‌های نوپا و سرمایه‌گذارانی از سراسر جهان حضور دارند. از جمهوری اسلامی ایران نیز، رضا قوامی‌پور مدیر اجرایی گروه سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا به این اجلاس دعوت شده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.