ثبت‌نام از متقاضیان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان

با همکاری پارک فناوری پردیس معاونت علمی، سومین دوره آن انجام می‌شود

0

به‌عنوان اصلی‌ترین ویژگی این طرح می‌توان به نداشتن محدودیت 100 نفر پرسنل برای شرکت‌های طرف قرارداد اشاره کرد. که به دلیل این محدودیت همواره شرکت‌های کوچک و متوسط از امکان استفاده از خدمات بیمه درمان بی‌بهره بوده‌اند. در این طرح، محدودیتی برای تعداد کارکنان لحاظ نشده است و به بنگاه‌های کوچک و متوسط امکان می‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت کنند.

سومین دوره ثبت‌نام از شرکت‌های دانش‌بنیان که متقاضی استفاده از خدمات بیمه تکمیلی هستند، انجام می‌شود. این فرایند با همکاری پارک فناوری پردیس معاونت علمی در بازه زمانی 12 تا 28 شهریور انجام خواهد شد.

در این قرارداد سطح جامعی از خدمات درمانی شامل دندانپزشکی، بیمارستانی، جراحی، پاراکلینیکی، زایمان، انواع آزمایش، پاتولوژی، فیزیوتراپی، نوار قلب، درمان نازایی، خرید عینک، ناهنجاری‌های جنین و غیره تحت پوشش قرار دارند.

به موجب انعقاد قراداد تجمیعی، نرخ حق بیمه از طریق این طرح به میزان قابل توجهی در مقایسه با سایر بیمه‌های درمان که به برای شرکت‌ها ارائه می‌شود کاهش یافته است. به‌عنوان اصلی‌ترین ویژگی این طرح می‌توان به نداشتن محدودیت 100 نفر پرسنل برای شرکت‌های طرف قرارداد اشاره کرد. که به دلیل این محدودیت همواره شرکت‌های کوچک و متوسط از امکان استفاده از خدمات بیمه درمان بی‌بهره بوده‌اند. در این طرح، محدودیتی برای تعداد کارکنان لحاظ نشده است و به بنگاه‌های کوچک و متوسط امکان می‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت کنند.

ارائه سه سطح خدمت برای سلیقه و بودجه‌های متفاوت: سه طرح خدمات درمان تکمیلی با تعهدات و قیمت متفاوت برای انتخاب ارائه شده است.

امکان بیمه پدر و مادر: کارکنان شرکت‌هایی که بیمه می‌شوند می‌توانند پدر و مادر خود را بدون افزایش حق بیمه، تحت پوشش خدمات قرار دهند.

شرکت‌های عضو پارک‌های فناوری، دانش‌بنیان و خلاق، پس از ثبت‌نام در شبکه نوآوری تهران می‌توانند به‌صورت برخط تقاضای ثبت‌نام و دریافت خدمات بیمه تکمیلی را برای خود و اعضای خانواده‌شان داشته باشند. افراد صرفاً با داشتن بیمه‌گر پایه (تأمین اجتماعی یا خدمات درمانی) می‌توانند به ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی اقدام کنند.

هر شرکت می‌تواند کارکنان رسمی، پیمانی یا قراردادی تمام‌وقت خود و اعضای خانواده‌شان (شامل همسر، فرزندان، پدر و مادر بیمه‌شده اصلی) را ثبت‌نام کنند. کلیه شرکت‌هایی که متقاضی این طرح هستند موظف‌اند حداقل 50 درصد اعضای پرسنل لیست بیمه شرکت خود را برای بیمه تکمیلی معرفی کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.