تپ‌سی سفیران خود را بورسیه‌ی تحصیلی می‌کند

تپ‌سی عنوان کرد؛

0

تپ‌سی سفیرانی را که حداقل شش ماه از زمان ثبت نام‌شان در تپ‌سی گذشته باشد و در سه ماه گذشته حداقل 300 سفر انجام داده باشند و میانگین امتیازشان بالاتر از 9 باشد، بورسیه تحصیلی می‌کند.

طی نظرسنجی‌هایی که بین سفیران تپ‌سی انجام شد، 60 درصد از سفیران، به ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه، علاقه نشان دادند. همچنین 30 درصد سفیران، علت عدم ادامه تحصیل خود را کمبود وقت و 20 درصد دیگر نیز علت را هزینه‌ی تحصیل می‌دانستند.
به همین دلیل، تپ‌سی در اقدامی، امکان ادامه‌ی تحصیل سفیران و خانواده‌ی‌های آن‌ها را در دانشگاه تسهیل کرد. به این ترتیب در سال تحصیلی جدید، سفیران برتر تپ‌سی و اعضای خانواده‌ی آن‌ها، می‌توانند با استفاده از بورسیه‌ی تحصیلی تپ‌سی، به صورت آنلاین(غیرحضوری) و با استفاده از 50 درصد تخفیف در مقطع کارشناسی تحصیل و مدرک معتبر دریافت کنند.
سفیرانی که حداقل شش ماه از زمان ثبت نام‌شان در تپ‌سی گذشته باشد، در سه ماه گذشته حداقل 300 سفر انجام داده و میانگین امتیازشان بالاتر از 9 باشد، می‌توانند از بورسیه تحصیلی تپ‌سی استفاده کرده، در موسسه‌ی آموزش عالی رایانه‌ای تهران مشغول تحصیل شوند و مدرک کارشناسی معتبر با مهر وزارت علوم دریافت کنند.
رشته‌های ارائه شده در اولین دوره‌ی بورسیه‌ی تپ‌سی، عبارتند از: مدیریت مالی، مدیریت کسب و کارهای کوچک و مهندسی فناوری اطلاعات
سفیرانی که شرایط یاد شده را دارند و به دریافت بورسیه تحصیلی تپ‌سی علاقه‌مند هستند می‌توانند با مراجعه به نشانی https://tap30.ir/uniدرخواست خود را ثبت کنند تا پس از بررسی و تایید درخواست‌شان، اجازه ثبت نام‌شان در سایت سازمان سنجش را پیدا کنند و سپس اقدامات مربوط به بورسیه آن‌ها انجام شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.