تپ‌سی تلفنی هم راه افتاد

0

سرویس جدید تپ‌سی، با نام «تپ‌سی تلفنی»، به مسافر این امکان را می‌دهد که بدون اینترنت و اپلیکیشن، تپ‌سی درخواست کند. در این سرویس مسافر با 1630 تماس می‌گیرد و از اپراتورهای تپ‌سی می‌خواهد که برای او نقش اپلیکیشن را بازی کنند.

تپ‌سی از سرویس تلفنی خود با نام 1630 رونمایی کرده است. سرویس جدید تپ‌سی، با نام «تپ‌سی تلفنی»، به مسافر این امکان را می‌دهد که بدون اینترنت و اپلیکیشن  تپ‌سی درخواست کند. در این سرویس مسافر با 1630 تماس می‌گیرد و از اپراتورهای تپ‌سی می‌خواهد که برای او نقش اپلیکیشن را بازی کنند. یک اپراتور آدرس دقیق مبدا و مقصد مسافر را دریافت کرده و بر روی اپلیکیشن علامت‌گذاری می‌کند. مابقی مراحل طبق روال این اپ پیش می‌رود. اپلیکیشن، درخواست را به نزدیک‌ترین (راننده می‌فرستد و راننده پس از تایید درخواست، به سمت محلی که مسافر منتظر است حرکت می‌کند. در این مرحله مسافر روی خط تلفنی که به تپ‌سی زنگ زده بود دو پیام دریافت می‌کند: یک پیام صوتی و یک پیامک متنی، مبنی بر این که راننده پیدا شد.

با رسیدن راننده به مبدا، مسافر دو پیام دیگر – صوتی و متنی – دریافت می‌کند تا از رسیدن راننده مطلع شود. اگر به هر دلیلی، راننده درخواست مسافر را لغو کند، مسافر از همان دو راه – پیام صوتی و متنی – از لغو سفر مطلع می‌شود. در این حالت، مسافر باید دوباره با 1630 تماس بگیرد و درخواست خود را تکرار کند. تپ‌سی اعلام کرده این سرویس توسط اقشاری که امکان استفاده از اینترنت را ندارند (مانند افراد سالخورده ناآشنا با تکنولوژی) و یا نابینایان می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.