توس‌وب پس از جشن 5 سالگی

رونمایی از کیان‌تم به عنوان محصول تازه استارتاپ توس‌وب

0

کیان‌تم یک سیستم نو و درآمدزا برای طراحان سایت است که با استفاده از این سیستم همه می‌توانند با کمترین اطلاعات، طراح سایت باشد.

در جشن تولد 5 سالگی توس‌ وب (تحلیلگران نوپرداز فرانگار توس)، سایت جدید این مجموعه به نام کیان‌تم که در حوزه طراحی قالب‌های اختصاصی ایرانی است، رونمایی شد.

به گفته عاطفه غیب‌دوست، مدیر این استارتاپ، توس‌ وب اردیبهشت سال 92، به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس کار خود را با سه نفر آغاز کرد و امروز به 10 نفر رسیده ‌است.

مدیر توس‌ وب می‌گوید: «از اینکه 5 سالگی شرکت توس‌وب را جشن می‌گیریم بسیار خوشحالیم. ما می‌دانیم موفقیت ما در گروی موفقیت کاربرانمان است، به همین دلیل همیشه به دنبال موفقیت کسب‌وکار مشتریانمان بوده‌ایم . مفتخریم امروز همزمان با پیشرفت کسب‌وکارمان توانستیم بر تعداد پرسنل توس‌وب اضافه کنیم تا در باب اشتغال‌زایی هم سهم کوچکی داشته باشیم.»

غیب‌دوست ادامه می‌دهد: «با توجه به افزایش رقابت و تعداد فروشگاه‌های طراحی قالب، مجموعه توس‌وب همواره در تلاش است تا بتواند با استفاده از فناوری‌های نوین جزء بهترین‌های کشور باشد. در همین راستا، امروز کیان‌تم به عنوان یک فروشگاه ملی و بومی قالب وردپرس، ویژه کسب‌و‌کارهای مختلف، به صورت رسمی معرفی شد.» او کیان‌تم را به این صورت معرفی می‌کند: «کیان‌تم یک سیستم نو و درآمدزا برای طراحان سایت است که با استفاده از این سیستم همه می‌توانند با کمترین اطلاعات، طراح سایت باشد.»

مدیر توس‌وب اضافه می‌کند: «همیشه برای طراحان مبتدی سایت‌ها این دغدغه وجود داشت که اگر دموی قالب را به مشتری نشان دهند، مشتری متوجه می‌شود این قالب از کجا و به چه قیمتی خریداری شده است. ما در کیان‌تم این دغدغه را به این صورت پاسخ دادیم که در دموی قالب‌های کیان‌تم هیچ نام و نشانی از کیان‌تم و مجموعه توس‌وب وجود ندارد و کاربران می‌توانند آدرس دموهای کیان‌تم را بر روی سایت خود، با نام خودشان منتشر کنند و به‌فروش برسانند.» او در ادامه می‌گوید: «از طرف دیگر، قالب‌های کیان‌تم کاملا اختصاصی و از پایه کدنویسی شده اند و کاربران می‌توانند از پشتیبانی کیان‌تم، تغییر ساختار قالب یا اضافه کردن امکانات بیشتر هم درخواست کنند. حتی برای پشتیبانی قالب‌ها هم می‌توانید آی‌دی مخصوص پشتیبانی را داشته باشید که در آنجا هم هیچ نام و نشانی از کیان‌تم و توس‌وب نیست و صرفا به بحث پشتیبانی 24 ساعته قالب‌ها می‌پردازد.»

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.