تصاویر لو رفته از قاب‌های آیفون 13 پرو مکس

0

با توجه به اینکه عدد 13 در برخی از فرهنگ‌ها بدشگون و منفی لحاظ می‌شود، برخی تصور می‌کنند که اپل ممکن است از این عدد پرش نموده و بر آیفون‌های مدل 2021 نام دیگری بگذارد

انتظار می‌رود که اپل در اواخر ماه جاری میلادی به طور رسمی مدلهای آیفون جدیدش را اعلام کند. بحثهایی درباره اینکه نام این مدل‌ها چه خواهد بود مطرح شده است، به طوری که برخی از شایعات گویای آن است که نام آن 12S خواهد بود و برخی خبرها هم آیفون 13 را ذکر کرده‌اند.

به گزارش شنبه پرس به نقل از ایتنا، اسلش‌گیر در گزارش خود نوشت، با توجه به اینکه عدد 13 در برخی از فرهنگ‌ها بدشگون و منفی لحاظ می‌شود، برخی تصور می‌کنند که اپل ممکن است از این عدد پرش نموده و بر آیفون‌های مدل 2021 نام دیگری بگذارد.

با این حال، یک ویدئوی جدید لو رفته در توئیتر منتشر شده که در آن تعدادی قاب سیلیکونی نشان داده می‌شود که مشخصا بر روی آنها برند آیفون 13 پرو مکس نوشته شده است. این جعبه‌ها، مثل خود بسته‌بندیهای اپل، بسیار ساده هستند، و تنها حروفی که می‌توانیم ببینیم نام iPhone 13 Pro Max  در امتداد قاب سیلیکونی و برندینگ MagSafe است.

شایان ذکر است که در هیچ جای این پکیجها نمی‌توانیم مشخصا یک لوگوی اپل را ببینیم. از روی تعداد قابها می‌توان حدس زد که اینها در یک انبار یا مرکز توزیع قرار دارند و آماده تحویل هستند. معمولا اینها لوازم جانبی هستند که به محض ورود خود گوشی به بازار قابل دسترسی می‌شوند. مشخص نیست که آیا اینها قابهای واقعی اپل هستند یا نه.

با این حال، حتی اگر اینها قاب‌های رسمی اپل هم نباشند، باز هم ما می‌دانیم که اپل به طور معمول جزئیات محصولاتش را با تولیدکنندگان لوازم جانبی به اشتراک می‌گذارد تا آنها بتوانند قاب‌ها را به محض عرضه آیفون‌های جدید به بازار آماده کنند.

در هفته‌های اخیر شایعات مختلفی درباره آیفون مطرح شده است. از جمله احتمال پشتیبانی آن از امکان تماس تلفنی از طریق اتصال به ماهواره‌های مدار پایین. این قابلیت می‌تواند برای افرادی زمان زیادی را در بیرون از خانه می‌گذرانند یا در نواحی روستایی زندگی می‌کنند فوق‌العاده جذاب باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.