تسهیل راه‌های تجارت و پرداخت الکترونیک برای استارتاپ‌ها

به واسطه اجرایی شدن تفاهم‌نامه‌ شرکت پرداخت الکترونیک سداد و مرکز توسعه تجارت الکترونیک انجام می‌شود؛

0

پرداخت الکترونیک سداد، با پیشنهاد طرح همکاری به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، درخواست تسهیل راه‌های تجارت و پرداخت الکترونیک حوزه‌های مختلف را برای استارتاپ‌ها ارائه کرده و توانست این پیشنهاد را به مرحله اجرایی برساند و به این وسیله در جهت بهبود شرایط کسب‌وکار جوانان گام بردارد.

رویداد digital Marketers با حضور فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ از جمله مدیران ارشد شرکت پرداخت الکترونیک سداد، بیمیتو، ریحون، علی بابا، اسنپ‌تریپ، های‌وب، دیجی‌کالا، مستر بلیط، شاتل، پی‌پینگ، فلایتو و سایر شرکت‌های فعال در حوزه بازاریابی دیجیتال برگزار شد. در این رویداد که با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد در مجموعه کارمان برگزار شد، میهمانان به تبادل نظر و بررسی راه‌های همکاری مشترک پرداختند.

 

تفاهم‌نامه مرکز توسعه تجارت الکترونیک و سداد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در این مراسم با تاکید بر درگاه پرداخت اینترنتی(IPG)  این شرکت، از تفاهم‌نامه جدید خود با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی رونمایی کرد.

پرداخت الکترونیک سداد، با پیشنهاد طرح همکاری به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، درخواست تسهیل راه‌های تجارت و پرداخت الکترونیک حوزه‌های مختلف را برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های جوان ارائه کرده بود و توانست این پیشنهاد را به مرحله اجرایی رسانده و در جهت بهبود شرایط کسب‌وکار جوانان فعال و پر ایده این مرز و بوم گام بردارد.

 

اهداف برگزاری سومین دورهمی بازاریابان دیجیتال

هدف از برگزاری سومین دورهمی بازاریابان دیجیتال این بود که هم‌افزایی به وجود آمده در این مراسم در جهت رونق کسب‌وکار استارتاپ‌ها و فعالان حوزه دیجیتال تاثیرگذار باشد و منجر به اقدامات موثر در این حوزه شود. همچنین در این رویداد اشاره شد که پرداخت الکترونیک سداد با تمرکز ویژه در حمایت از استارتاپ‌ها، سعی دارد نقش خود را در جهت بهبود فضای کسب‌وکار جوانان خلاق و ایده‌پرداز کشور ایفا کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.