تخفیف 50 درصدی در دریافت ضمانت‌نامه برای شرکت‌های خلاق

به موجب توافق دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق و صندوق پژوهش و فناوری کریمه؛

0

شرکت‌های خلاق می‌توانند به‌منظور دریافت ضمانت‌نامه مطابق با شرایط پیش‌بینی شده از خدمات صندوق پژوهش و فناوری کریمه بهره‌مند شوند. این ضمانت‌نامه‌ها شامل ضمانت‌نامه‌های مزایده و مناقصه، حسن انجام تعهدات و پیش‌پرداخت می‌شود.

دبیرخانه شرکت‌های خلاق شرایط دریافت ضمانت‌نامه با تخفیف 50 درصدی در کارمزد را برای بهره‌گیری از خدمات صندوق پژوهش و فناوری کریمه اعلام کرد.

شرکت‌های خلاق می‌توانند به‌منظور دریافت انواع ضمانت‌نامه مطابق با شرایط پیش‌بینی شده از خدمات صندوق پژوهش و فناوری کریمه بهره‌مند شوند. این ضمانت‌نامه‌ها شامل ضمانت‌نامه‌های مزایده و مناقصه، حسن انجام تعهدات و پیش‌پرداخت می‌شود.

این اقدام به‌موجب توافق انجام‌شده میان دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق و صندوق پژوهش و فناوری کریمه و به‌منظور تسهیل فضای کسب‌وکار شرکت‌های خلاق صورت می‌گیرد.

این تخفیف 50 درصدی کارمزد در 3 ردیف برای شرکت‌های خلاق اجرا می‌شود. نخست مزایده و مناقصه است. شرایط بهره‌مندی از این نوع ضمانت‌نامه به این صورت است که آورده نقدی 5 درصد مبلغ ضمانت‌نامه و کارمزد یک درصد مبلغ آن خواهد بود.

دومی ضمانت‌نامه حسن انجام تعهدات است. شرایط این ضمانت‌نامه به‌صورت 5 تا 15 درصد مبلغ ضمانت‌نامه (متناسب با ارزیابی) و یک درصد مبلغ ضمانت‌نامه برای کارمزد محسوب می‌شود.

سومین ردیف نیز ضمانت‌نامه پیش‌پرداخت خواهد بود. در شرایط این ضمانت‌نامه نیز 5 تا 15 درصد مبلغ ضمانت‌نامه (متناسب با ارزیابی) و یک درصد مبلغ ضمانت‌نامه ذکر شده است.

منبع مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.