بیلیونر، چه کمکی به بورس‌بازها می‌کند؟

گفتگویی کوتاه با میلاد آشتاب، مدیرپروژه استارتاپ بیلیونر

0

بیلیونر این امکان را به کاربران می‌دهد که تا 20 سهم، به صورت رایگان از استراتژی‌های خود استفاده کنند. 20 تا 50 سهم، 20هزار تومان و 50 سهم به بالا، برای آنها 50 هزار تومان هزینه خواهد داشت

بیلیونر سرویسی است برای افرادی که می‌خواهند در بورس فعالیت کنند و دانش مالی دارند اما دانش فنی یا به اصطلاح کدنویسی ندارند. میلاد آشتاب، مدیر پروژه بیلیونر به این صورت این استارتاپ فین‌تکی را معرفی می‌کند و ادامه می‌دهد: «کاربران توسط این سامانه، قادر خواهند بود تا به راحتی استراتژی‌های خود را در سیستم ایجاد کنند و به عبارتی استراتژی شخصی‌سازی‌شده خود را داشته باشند.»

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، آشتاب در رابطه با نحوه کار با این سامانه به این صورت توضیح می‌دهد: «بیلیونر این امکان را به کاربران می‌دهد که تا 20 سهم، به صورت رایگان از استراتژی‌های خود استفاده کنند. 20 تا 50 سهم، 20هزار تومان و 50 سهم به بالا، برای آنها 50 هزار تومان هزینه خواهد داشت؛ البته یک سری سرویس ساخت استراتژی هم برای حرفه‌ای‌های بازار در نظر گرفته شده است که هزینه آنها بسته به تعداد موفقیت ما و نرخ بازگشت، بین 20 تا 50 هزار تومان است.»

مدیر پروژه این استارتاپ می‌گوید که بیلیونر تیم 5 نفره‌ای است که افراد آن بیشتر دارای تخصص‌های مالی و فنی هستند. به گفته آشتاب، یک‌سال از شروع به کار این استارتاپ می‌گذرد.

آشتاب در ادامه توضیح می‌دهد: «در سایت بیلیونر خدمات آموزش هم برای کاربران ارائه داده می‌شود. ما در این مجموعه موفق شدیم تا داده‌های 8 سال گذشته فرابورس را داشته باشیم؛ ضمن اینکه در این سایت، خدمات برمبنای ماشین‌لرنینگ انجام می‌شود.»

در رابطه با نحوه شکل‌گیری این ایده و استارتاپ، آشتاب اشاره می‌کند: «این پروژه یک پروژه پایان‌نامه‌ای از دانشگاه شهید بهشتی بوده است. در زمینه رفع مشکلات مجوز یکی از اساتید، کمک‌های زیادی به تیم کردند و باقی مسائل را هم موفق شدیم تا با برگزاری جلسات متعدد و البته به سختی و با صرف زمان زیاد حل کنیم.» او در پایان اضافه می‌کند که در مقطع فعلی، در هیچ‌کدام از بخش‌های فعالیت این استارتاپ، مشکل مجوز وجود ندارد.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.