به خاطر اسم اوردرچی، اجازه تبلیغ تلویزیونی نداریم!

حمید ضرغامی، مدیرعامل استارتاپ اوردرچی:

0

«ما نیاز شدیدی به حمایت داریم چراکه در شهرهای کوچک و با شرایط ما، به راحتی رقبای بزرگ با سرمایه بالا می‌توانند اقدام کنند و حتما بازار را در دست بگیرند و منجر به شکست ما شوند.»

حمید ضرغامی، موسس و مدیرعامل استارتاپ اوردرچی درباره وضعیت این کسب وکار اینترنتی می‌گوید: «اغلب مشکلات، در ابتدای راه پیش می‌آید که ما آن دوران را گذرانده‌ایم. تنها مشکل لاینحل برای ما تبلیغ تلویزیونی بوده است. در ابتدا به ما گفتند چون نام خارجی دارید باید شرکت ثبت‌شده و کارت بازرگانی داشته باشید. وقتی ما برای شرایط فوق اقدام کردیم، گفتند به خاطر اسم در هیچ صورت امکان تبلیغات تلویزیونی وجود ندارد.»

به گزارش شنبه‌پرس، ضرغامی ادامه می‌دهد: «با توجه به اینکه ما فعلا در شهرهای کوچک فعال هستیم که شناخت زیادی در این حوزه وجود ندارد، نیاز به تبلیغات داریم. آن‌هم تبلیغات موثری که نتیجه‌بخش باشد. فعلا تنها امکان استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای ما فراهم است، با وجود اینکه ما امکان فیلتر کردن شهرها را فراهم کرده‌ایم اما باز هم به دلیل نداشتن تبلیغات تلویزیونی مختص هر استان، در هر دور تبلیغ شبکه‌های اجتماعی حدود سی درصد از کاربران از شهرهای دیگر تماس می‌گیرند.»

ضرغامی درباره وضعیت فعلی اوردرچی هم می‌گوید: «در ابتدا کار را با 2 نفر و با سرمایه شخصی شروع کردیم و اکنون به 5نفر رسیده‌ایم. از اوایل امسال به سودهی رسیده‌ایم اما در حدی که تنها در چند شهر کوچک قادر به فعالیت هستیم.» گویا برای سرعت بخشیدن به کار و جذب شهرهای بزرگ به سرمایه‌گذار نیاز دارند ولی شرایط کنونی‌شان زیاد برای سرمایه‌گذاران جذاب نیست. با این حال دائم به فکر توسعه اوردرچی هستند و طرح جدیدشان تا بهمن ماه رونمایی خواهد شد.

در آخر او اشاره می‌کند: «ما نیاز شدیدی به حمایت داریم چراکه در شهرهای کوچک و با شرایط ما، به راحتی رقبای بزرگ با سرمایه بالا می‌توانند اقدام کنند و حتما بازار را در دست بگیرند و منجر به شکست ما شوند.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.