با همکاری اتاق بازرگانی تهران، کمپین نفس آغاز شد

تولید لباس‌های حفاظتی ویژه کادر درمان

0

کمپین نفس، با همکاری اتاق بازرگانی تهران، آغاز شد. این کمپین در اولین اقدام خود به تولید لباس‌های حفاظتی ویژه کادر درمان پرداخت.

کارگروه اطلاع‌رسانی کمپین نفس خبر از  تولید لباس حفاظتی با پارچه مخصوص داد. تولید این لباس‌ها از روز چهارشنبه ۲۱ اسفند ماه آغاز شده است. این کمپین با حمایت اتاق بازرگانی تهران و مشارکت فعالان بخش خصوصی اقداماتی برای رهایی از بحران کرونا و بحران‌های اقتصادی که در ادامه آن می‌آید، کرده است‌.

به گفته کارگروه اطلاع‌رسانی کمپین نفس، پارچه‌های مخصوص برای تولید لباس‌ها از محل کمک‌های فعالان بخش خصوصی خریداری شده و بخشی نیز به کمپین اهدا شده است. در حال حاضر کار لمینیت کردن پارچه‌ها در حال انجام است و اولین سری پارچه‌های لمینیت شده به واحدهای دوزندگی تحویل شده است.

این پارچه‌ها توسط دستگاه سی‌ان‌سی مخصوص به سرعت برش می‌خورد و بین چند کارگاه در سطح تهران توزیع می‌شود. با توجه به برنامه‌ریزی‌ و سرعت انجام کار، ظرف یک هفته آینده ۲۰ هزار دست لباس دوخته و پس از آن برای استریل شدن به سازمان انرژی اتمی تحویل داده خواهد شد.

لباس‌های حفاظتی پس از استریل شدن، به ترتیب اولویت اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی در اختیار بیمارستان‌های سراسر کشور قرار می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.