ایسام 10 ساله شد

0

به همین مناسبت روز جمعه 24 دی 1400 مجموعه ایسام جشنی را به مناسبت 10 سالگی خود برگزار کرد که در این مراسم مدیران ایسام و اصحاب رسانه حضور داشتند.
” ایسام بازار امن خرید، فروش و مزایده آنلاین” شعار مجموعه ایسام می‌باشد و این مجموعه در این 10 سالی که از تولدش می‌گذرد تلاش کرده تا همواره معاملات آنلاین را در بستری امن برای خریداران و فروشندگان به ارمغان بیاورد و سامانه بازگشت وجه ایسام گویای این موفقیت است.

اما جشن تولد 10 سالگی ایسام صبح روز جمعه، 24 دی ماه 1400 در سالن بولینگ باشگاه انقلاب برگزار شد و در آن علاوه بر مسابقه بولینگ و برنامه‌های سرگرم‌کننده و پخش موسیقی، مدیران ایسام به مناسبت این اتفاق صحبت‌هایی از جمله داستان 10 سالگی را مطرح کردند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
پس از صحبت‌های مجری برنامه، آقای سام مدنپور دقایقی با حاضران صحبت کرد.
وی ضمن تشکر از حاضران، اظهار کرد:
ایسام کسب و کاری کوچک نیست بلکه تعداد زیادی از مردم و کسب و کارهای کوچک و بزرگ از ایسام کسب درآمد می‌کنند و تک تک شما به عنوان سرمایه انسانی ایسام در این موفقیت شریک هستید.
وی ضمن تشکر از همکارانی که سال‌هاست با ایسام همکارانی دارند و همکارانی که تازه به ایسام پیوستند، خاطر نشان کرد: 10 سال شد که با همکاری، زحمت و تلاش کوشش همدیگر به اینجا رساندیم و این امری بسیار ارزشمند است و این ارزش به دلیل کوشش‌های بی‌دریغ تک تک شماست.

در ادامه فرزاد انصافی قائم مقام مدیر عامل ایسام، توضیحاتی را درباره داستان ایسام و آنچه در این 10 سال بر این مجموعه گذشت بیان کرد.
وی در ابتدا با اشاره به استقلال ایسام به عنوان تنها سایتی که بدون هیچ کمکی از خارج از شرکت و هیچ گونه جذب سرمایه‌ای توانسته 10 سال به بقا و رشد خود ادامه دهد گفت:
روزهای اولی که ایسام کار خود را از پارکینگ شروع کرد، همه ما با هم، همه کاری از کارهای کوچک تا بزرگ شرکت را انجام می‌دادیم.
شرکت‌های نام آشنایی رقیبان ما بودند که با سرمایه‌های کلان و تبلیغات گسترده عرصه را بر ما تنگ کرده بودند اما در این بازار سخت و رقابتی پای هدفمون ایستادیم و جایگاه‌ امروزمان با کمک شماست.
وی افزود:
امروز ایسام دیگر کودک نوپا نیست و به بلوغ رسیده و به زودی شاهد رشد و ترقی چشمگیری در مجموعه هستیم.
همچنین مسعود باقری مدیر اجرایی تیم ایسام ضمن ابراز خرسندی از همکاری  6 ساله با این مجموعه، صداقت را راز موفقیت در ایسام دانست و از ورود به عرصه‌های بین‌المللی در چشم‌انداز ایسام سخن گفت.
پس از سخنرانی کوتاه توسط مدیران ایسام، مراسم اهدای جوایز به نفرات برتر شرکت‌کننده در بازی بولینگ برگزار شد و به سه نفر برتر کارت هدیه خرید از ایسام تقدیم می‌کند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.