اپل از آیفون بدون‌پورت خود در سال ۲۰۲۱ رونمایی می‌کند

برای شارژ کامل و بدون سیم آیفون‌های ۲۰۲۱ آماده باشید.

0

تحلیل‌گر شناخته‌شده محصولات اپل، Ming-Chi Kuo، پیش‌بینی می‌کند که آیفون‌های بدون پورت، آینده این کمپانی را طی دو سال آتی شکل خواهند داد.

تحلیل‌گر شناخته‌شده محصولات اپل، Ming-Chi Kuo، پیش‌بینی می‌کند که آیفون‌های بدون پورت، آینده این کمپانی را طی دو سال آتی شکل خواهند داد.

با وجود اینکه اکثر طرفداران اپل معتقدند که مدل‌های تلفن‌های هوشمند این کمپانی در آینده نزدیک به نوع USB-C منتقل می‌شوند، اما طبق گفته Kuo ممکن است اینگونه نباشد.

این تحلیل‌گر اپل، علاوه بر پیش‌بینی خود درباره آیفون بدون‌پورت، همه آن چیزی را که معتقد است آیفون‌ها تا سال ۲۰۲۰ به آن می‌رسند نیز بیان کرده است.

این نوآوری می‌تواند یک تغییر مهم برای سازنده آیفون باشد، زیرا تمام تلفن‌های آنها از زمانی که در سال ۲۰۱۲ با آیفون ۵ معرفی شده بودند، به پورت لایتنینگ متکی بودند.

اگر اپل بتواند یک تجربه شارژ کاملا بدون سیم و همگام‌سازی شده را ایجاد کند، این امر نه تنها برای کاربران آیفون در سراسر جهان، بلکه به طور کلی برای صنعت فناوری تغییر بزرگی خواهد بود. البته طبق گفته Kuo ما با اولین نمونه آیفون کاملا بی‌سیم اپل که بدون پورت باشد، کمتر از دو سال فاصله داریم.

در صورت تحقق این طرح، صنعت تکنولوژی، از کمپانی‌های تولید‌کننده کابل شارژ گرفته تا تولیدکنندگان هدفون، مجبورند به صورت گسترده‌ای در سیستم‌های خود تجدیدنظر کنند.

طبق گفته Kuo، سال ۲۰۲۱ دور از دسترس نیست و این در حالی است که آیفون‌های ۲۰۲۰ در قفسه‌های فروش کم شده‌اند. با توجه به اینکه این تحلیلگر محصولات اپل، شهرت مناسبی در رابطه با پیش‌بینی‌های دقیق خود پیدا کرده است، احتمال شارژ بدون سیم آیفون‌ها در آینده نزدیک بسیار محتمل خواهد بود.

منبع:  interestingengineering

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.