اولین رویداد استارتاپی تندرستی برگزار شد

در استان سمنان و با محورهای «تغذیه و تندرستی» و «ورزش و تندرستی»؛

0

اولین رویداد استارتاپی تندرستی استان سمنان در دو محور «تغذیه و تندرستی» و «ورزش و تندرستی» برگزار شد؛ تیم‌های کانگور، گود فود و ساتر به عنوان تیم‌های برگزیده در این رویداد معرفی شدند.

اولین رویداد استارتاپی تندرستی استان سمنان در دو محور «تغذیه و تندرستی» و «ورزش و تندرستی»، در پارک علم و فناوری این استان برگزار شد. سید مسعود میررضایی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، هدف از برگزاری این رویداد را تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی افراد مشتاق به راه‌اندازی کسب‌‌وکار شخصی و اجرایی کردن ایده‌های خود مطابق با اصول علمی کسب‌وکار دانست و گفت: «استارتاپ حوزه سلامت نوعی کسب‌وکار است که هدفش بهبود خدمات حوزه سلامت و به‌ تبع آن ارتقای سلامت عمومی جامعه است.»

در این رویداد سه روزه که با معرفی 10 ایده برگزیده از میان 80 شرکت‌کننده توسط پارک علم و فناوری و با همکاری صندوق پژوهش و فناوری استان سمنان برگزار شد، شرکت‌کنندگان ضمن بهره‌مندی از کارگاه‌های آموزشی، برای راه اندازی یک کسب‌وکار استارتاپی کسب تجربه کردند.

در پایان تیم‌های کانگور، گود فود و ساتر به عنوان تیم‌های برگزیده این رویداد به ترتیب مقام‌های اول تا سوم از نگاه داوران را کسب کردند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.