انجمن صنفی و شفاف سازی اجباری شدن ای‌نماد

0

به گزارش شنبه‌پرس به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی، به دلیل مشکلات و سوالاتی که پیش از این فعالان این حوزه درباره #ای‌نماد طرح کرده بودند، از قبیل فرآیندهای رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها در رده تجارت الکترونیکی و دریافت ستاره‌های ۲ تا ۵ در نشان ای‌نماد و همچنین در راستای تفاهم‌نامه‌ای که بین انجمن صنفی و مرکز رتبه‌بندی تجارت الکترونیک ایران انجام شده، انجمن صنفی در نظر دارد روز شنبه ۱۰ مهر وبیناری به منظور پاسخ به پرسش‌ها و ابهامات این موضوع برگزار کند.

در این وبینار «ایمان ناطقی»، مدیر مرکز رتبه‌بندی تجارت الکترونیکی به صورت اختصاصی به پرسش‌های اعضای انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی پاسخ خواهد داد و تلاش شده ابهامات دریافت ستاره ای‌نماد مورد بررسی قرار بگیرند.

این انجمن همچنین در اطلاعیه‌ای که منتشر کرده از صاحبان کسب وکار و فعالان این حوزه خواسته تا پیش از برگزاری وبینار هر سوالی درباره رتبه‌بندی و کسب ستاره‌های ۲ تا ۵ ای‌نماد را دارند در فرمی که به صورت آنلاین ارائه شده ثبت کنند. از سویی دیگر در این اطلاعیه با اشاره تفاهمی که پیش از این انجام شده بار دیگر بر این موضوع تاکید شده که اعضای انجمن می‌توانند فرآیندهای رتبه‌بندی را با تخفیف ۲۰ درصد انجام دهند.

لازم به ذکر است در پی انتشار این خبر نیز رضا الفت‌نسب، عضو هيئت مدیره اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی در توییتر خود ضمن اعلام بی‌اطلاعی از این برنامه انجمن، آن را غیرقانونی دانست.

حال باید دید با چنین ناهماهنگی‌هایی که در انجمن صنفی رخ داده، آیا انجمن صنفی چندان به دنبال شنیدن حرف‌های اکوسیستم استارتاپی نیست و صرفا می‌خواهد فرایند اجباری شدن ای‌نماد را شفاف کند؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.