انتظارمان از رونگار خیلی بیشتر از این‌هاست!

علی بهرامی هم‌بینان‌گذار استارتاپ رونگار:

0

«با هدف جذب سرمایه‌گذار در شتابدهنده دیموند شرکت کردیم که موفق به کسب عنوان استارتاپ برگزیده حوزه فرهنگ و هنر شدیم. در حال حاضر مشغول مذاکره با سرمایه‌گذاران هستیم تا ببینیم که آیا امکان همکاری داریم یا خیر.»

علی بهرامی هم‌بنیان‌گذار استارتاپ رونگار با اشاره به فعالیت‌های اخیر این تیم این استارتاپ گفت: «رونگار هرروز در حال تغییر و بهبود است چون کار ما مربوط به شبکه‌های اجتماعی است و با توجه به تغییرات ساعت‌به‌ساعت این شبکه‌ها ما هم مجبور به همپا شدن با آن‌ها هستیم. تغییرات همیشه هست و با سرعت زیادی هم انجام می‌شود ولی تابه حال با آن‌ها پیش رفته و کاربرهایمان را در تغییرات تمام شبکه‌ها پشتیبانی کرده‌ایم. تا امروز بازخورد خوبی از آن‌ها گرفته‌ایم. تا ماه آینده سرویس‌های جدیدی نیز به رونگار اضافه می‌شود که مطمئنا برای کاربران بسیار جذاب و مفید خواهد.»

به گزارش شنبه‌پرس، بهرامی اضافه کرد: «یکی از دلایل موفقیت رونگار به موقع وارد شدن به بازار است؛ آن‌هم زمانی که به چنین سرویسی به شدت نیاز بود و مشابهی نداشت. در حال حاضر سرویس مشابه در بازار زیاد است ولی اعتقاد دارم کاملترین آن‌ها رونگار است چراکه تقریبا تمام شبکه‌های اجتماعی مورد استفاده در ایران را پوشش می‌دهد. دلیل دیگر متمایز بودن رونگار از سایر رقیبانش، تولید محتوا علاوه بر ارسال پست در شبکه‌هاست.»

او ادامه می‌دهد: «رونگار درآمدزایی دارد ولی هنوز به سود نرسیده. انتظار ما از رونگار خیلی بیشتر از این است. در بحث مارکتینگ کارهای زیادی برای انجام دادن داریم که برای انجام سریع‌تر و بهتر کارها، منتظر پیدا شدن سرمایه‌گذار هستیم. با هدف جذب سرمایه‌گذار در شتابدهنده دیموند شرکت کردیم که موفق به کسب عنوان استارتاپ برگزیده حوزه فرهنگ و هنر، همچنین چند پیشنهاد سرمایه‌گذاری شدیم. در حال حاضر مشغول مذاکره با آن‌ها هستیم تا ببینیم که آیا امکان همکاری هست یا خیر.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.