اضافه شدن ۳۵۰ نیروی انسانی و ۲۴ هزار متر مربع فضای کاری به شرکت‌های پارک

مدیرکل جذب و پذیرش واحدهای فناور پارک فناوری پردیس خبر داد:

0

مدیرکل جذب و پذیرش واحدهای فناور پارک فناوری پردیس گفت: از شهریور سال ۹۷ تا ابتدای شهریور سال جاری، حدود ۲۴ هزار و ۲۰۰ متر مربع بنا بر سطح کاربری پارک فناوری پردیس اضافه و حدود ۵۷۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری انجام شده است.

به گزارش شنبه‌پرس «محمد حسین عسکری» مدیر کل جذب و پذیرش واحدهای فناور پارک فناوری پردیس، گفت: از مجموع ۲۸۹ هزار متر مربع بنای قابل احداث در فازهای ۱ و ۲، بیش از ۷۵ درصد آن یعنی قریب به ۲۲۱ هزار متر مربع یا تکمیل شدند و به بهره‌برداری رسیده‌اند و یا در مراحل پایانی اتمام پروژه و تجهیز ساختمان هستند. در حال حاضر، در مجموع دو فاز، تنها ۶۸ هزار متر مربع زیربنای قابل ساخت وجود دارد که بخش عمده آن مربوط به زمین‌های واگذار شده در فاز ۲ و تکمیل عملیات عمرانی این پروژه‌ها است.

وی افزود: البته با توجه به برنامه زمان‌بندی پروژه‌ها، ان شاءالله تا پایان سال جاری نیز ۸ هزار متر مربع دیگر نیز به زیربنای ساخته شده در پارک افزوده خواهد شد.

سه شرکت «اوار پلاست کومش»، «پیشگامان پژوهش آناهیتا» و «ارکان آرا تجارت» به تازگی و در جریان اجلاس سالیانه پارک، افتتاح شدند. عسکری در رابطه اضافه شدن این شرکت‌ها به پارک اظهار داشت: کار عمرانی این سه شرکت به پایان رسیده و آماده بهره‌­برداری هستند. شرکت «اِوار پلاست کومش» مستقر شده و در حال تکمیل کادر سرمایه انسانی خود هستند. شرکت «ارکان آرا تجارت» در حال تجهیز است و تا یک یا دو ماه دیگر، نیروهایش را نیز مستقر خواهد کرد. شرکت «پیشگامان پژوهش آناهیتا» هم بخشی از مجموعه خود را تجهیز کرده و بخشی از تجهیز آن مانده و در مرحله جذب سرمایه انسانی است.

وی با اعلام اینکه در سال گذشته حدود ۳۵۰ نفر سرمایه انسانی به پارک فناوری پردیس اضافه شده­‌اند، گفت: با به بهره برداری رسیدن ساختمان‌های در حال ساخت تا پایان سال جاری، قریب به ۳۰۰ نفر دیگر به مجموع سرمایه انسانی پارک افزوده خواهد شد.

عسکری اضافه کرد: کل سرمایه‌­گذاری انجام شده در مجموع ۲۲۱ هزار مترمربعی که در فاز یک و دو تا کنون بهره‌­برداری شده، نزدیک به ۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال بوده است.

منبع: http://techpark.ir

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.