اسنپ 2 هزار راننده معلول دارد

راشا شیدماهر تاکید کرد از این رانندگان کمیسیون گرفته نمی شود

0

شیدماهر در این مراسم اعلام کرد در این روزها که اسنپ به طور کامل در زندگی مردم حضور دارد، 2000 نفر از همراهان اسنپ از این قشر هستند که به طور کامل شرکت آن‌ها را از پرداخت کمیسیون، معاف کرده است.

مراسم افتتاحیه جشنواره توان تک، تاریخ 21 آذرماه در موسسه نیکوکاری آموزشی رعد، از ساعت 18.30 برگزار شد. در این جشنواره که استارتاپ‌های زیادی حضور دارند فرصتی فراهم آمده است تا استارتاپ‌ها با توان‌یابان بیشتر آشنا شده و از توانایی‌ها و پتانسیلی که در بین قشر توان‎‌خواه وجود دارد، در زمینه کسب و کارشان استفاده کنند.

به گزارش شنبه پرس، یکی از استارتاپ‌های حامی این جشنواره، اسنپ است. راشد شیدماهر یکی از مدیران ارشد بازاریابی اسنپ، در سخنرانی افتتاحیه نوید داد، در غرفه اسنپ در این جشنواره، همکاران توان‌یاب که در اسنپ شاغل هستند، حضور داشته و به سایر توان‌خواهان در این زمینه مشاوره خواهند داد. همچنین او تاکید کرد تمامی توان‌خواهان که مایل به همکاری با این استارتاپ هستند، می‌توانند با مراجعه به آدرس tavantech@snapp.cap ، رزومه خود را ارسال کنند. بعد از بررسی رزومه و انجام مصاحبه حضوری، در صورت امکان، در این شرکت مشغول به کارخواهند شد.

شیدماهر در این مراسم اعلام کرد در این روزها که اسنپ به طور کامل در زندگی مردم حضور دارد، 2000 نفر از همراهان اسنپ از توان یابان کشور هستند که به طور کامل شرکت آن‌ها را از پرداخت کمیسیون، معاف کرده است. او تاکید کرد اکثر آن‌ها عضو فعال اسنپ هستند و با کار به‌صورت پاره وقت، حدود 1.5 تا 2میلیون تومان درماه درآمد دارند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.