ترس فروشندگان امریکایی آمازون از استخدام فروشندگان چینی

با استخدام فروشندگان چینی، آمازون به دردسر افتاد

0

پلتفرم تجارت الکترونیک آمازون در سال‌های اخیر تجارتی را با چینی‌ها شروع کرده است. آمازون دفاتر فروشی را در چین دایر کرد. این شرکت به دنبال بومی‌سازی کسب‌وکارها است برای همین چندی پیش اعلام کرد در هند بلیت سینما خواهد فروخت. آمازون توجه خاصی به چین دارد.

در میان کشورهایی که با آن‌ها همکاری می‌کند، چین در اولویت است. آمازون تجارت خود با چین را گسترش داد. این شرکت فروشندگان چینی را استخدام می‌کند تا به طور مستقیم محصولاتشان را بفروشند. براساس گزارش وال استریت ژورنال در ماه‌های می تا آگوست، 10870 محصول چینی در آمازون فروش رفته است. محصولات چینی فروخته شده فاقد استانداردهای لازم بود. بعد از چاپ گزارش وال استریت ژورنال، آمازون نسبت به آن واکنش نشان داد.

به گفته آمازون بررسی‌ محصولات انجام شده و 1934 فروشنده‌ متخلف مشخص شدند. 54٪ از محصولات فاقد لیبل طبق گزارش وال استریت ژورنال چینی بودند. آمازون هر 1/50 ثانیه محصولی چینی را معرفی می‌کند. کارخانه‌های چینی به فروشندگان آمازون فشار می‌آورند تا محصولات چینی را به طور مستقیم به امریکایی‌ها بفروشند. برخی از فروشندگان امریکایی از گام بعدی چینی‌ها در فروش محصولاتشان می‌ترسند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.