استارتاپ پولیتو، استور راه می‌اندازد

محمدعلی کرمی، هم‌بنیان‌گذار این استارتاپ به شنبه‌پرس خبر داد:

0

امسال استور به پولیتو اضافه می‌شود که کاربران از طریق آن می‌توانند مستقیما خدماتی مانند پرداخت قبوض از داخل این کیف پول مجازی را انجام دهند.

پولیتو یک کیف پول الکترونیکی است. این تعریفی است که محمدعلی کرمی، همبنیان‌گذار پولیتو از استارتاپشان دارد. کرمی می‌گوید: «کلیت پولیتو به این صورت است که مانند یک کارت، قابلیت شارژ شدن دارد و می‌توان به همان اندازه که شارژ شده از آن خرج کرد و حتی اگر مایل باشید مابقی شارژ را به صورت پول به یک کارت بانکی، انتقال دهید.»

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، هم‌بنیان‌گذار پولیتو در رابطه با سیستم کاری این اپلیکیشن توضیح می‌دهد: «پرداخت در این سیستم از طریق لیست مخاطبان، QRL و NFC انجام می‌شود. رپولیتو وش انتقال به صورت کارت به کارت ندارد.»

هم‌بنیان‌گذار پولیتو از اضافه شدن بخش استور به پولیتو خبر می‌دهد و می‌گوید: «امسال استور به پولیتو اضافه می‌شود که کاربران از طریق آن می‌توانند مستقیما خدماتی مانند پرداخت قبوض از داخل این کیف پول مجازی را انجام دهند.»

به گفته کرمی، پولیتو فروردین سال 96 کار خود را به کمک یک تیم 3نفره شروع کرده است. او همچنین اشاره می‌کند که این استارتاپ در سال گذشته، موفق به جذب سرمایه از یک بانک شده است. پولیتو در حال حاضر تیمی 7 نفره دارد.

کرمی امیدوار است که حمایت‌های عملی از استارتاپ‌ها هم دیده شود. او در این زمینه می‌گوید: «در رویدادها و بازدیدهایی که صورت می‌گیرد، مسئولین و مدیران، با استارتاپ‌ها صحبت می‌کنند و آشنا می‌شوند و به حرف‌های آنها گوش می‌دهند که این اتفاق برای استارتاپ‌ها و هم برای سازمان‌ها بسیار خوب است، ولی امیدوارم در عمل هم نتایج بیشتر این حمایت‌‌ها را شاهد باشیم.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.